Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Meni extra serija, sutra otvaranje Lagune u Zemunu pa ce biti neki popusti i akcije, ici cu da ih posetim a ako ima zainteresovanih ovde ima lokacijahttp://www.laguna.rs/index.php?m=vesti&vest=1025

Link to comment

Odlična sedma epizoda. Tivin izdominirao već u prvoj sceni. Čak i scena sa Drogom i njegovim rageom izvrsna, a najzad se i Duh pojavio u malo većim količinama.Nije mi samo jasno zbog čega konstantno insistiraju da je Kraljeva Luka na jugu kraljevstva, kad ona to nije - ima tri kneževine koje su južnije od prestonice.

Link to comment
Odlična sedma epizoda. Tivin izdominirao već u prvoj sceni. Čak i scena sa Drogom i njegovim rageom izvrsna, a najzad se i Duh pojavio u malo većim količinama.Nije mi samo jasno zbog čega konstantno insistiraju da je Kraljeva Luka na jugu kraljevstva, kad ona to nije - ima tri kneževine koje su južnije od prestonice.
pa jel Nis na jugu Srbije? nije u centralnoj Srbiji nikako iako ima gradova koji su juznije :P
juce sam pregledala prvih sest, daunloadovala mapu kraljevstva, user guide i pocela da citam na wiki spisak likova, ali to ne preporucujem jer je veliki spojler u pitanju.ivo, gde si nasao sedmu epizodu? ja sam nasla nesto na torrentz sto se tako zove ali ima 400 i kusur megabajta sto je manje od standardnih 550.
:lol: bold rula! :lol: :lol: :lol: i kako bre za dan 6 jednosatnih epizoda?! :blink:
Link to comment
па напиши неке утиске, аман!до шесте епизоде, наравно.
ha! pogledala i sedmu!utisak broj jedan: ne zna se ko mi privlacniji, son bin, djejmi ili kal drogo!!! smile_131.gifa ako hoces ozbiljski, meni zapravo najbolji nadrealni elementi: vukovi :wub:, daneris i jaja, uajt vokeri,...jedva cekam da se radnja vise razvije u tom smeru.tajven lanister definitivno ima najvise harizme so far. najgadniji mi lisa i robin erin, kao i mali dzofri. iz srca naravno da najvise volim dzona snoua. lik debelog kralja kao da je preuzet iz kolbijevih. skroz neki debeljko CEO neke naftne kompanije iz denvera. e da, je l moze neko da mi pojasni koji je nedov problem sa dzorom mormontom? ne smem da vise vrsljam po wikiju likove, sve mi se pokvari..no, i dalje ne mogu da se otmem utisku da americka serija ima volko golotinje, seksa, pa cak i gej scene. svaka cast za HBO!!
:lol: bold rula! :lol: :lol: :lol: i kako bre za dan 6 jednosatnih epizoda?! :blink:
nemoj si bezobrazan. tako se zove, nasla na HBO sajtu. to je neki pdf gde imas grbice i rodoslove svake kuce. lakse mi je kad povezem knezevine sa mape sa kucama. pa koliko dana mi treba za 6 jednosatnih epizoda?!
Link to comment
nemoj si bezobrazan. tako se zove, nasla na HBO sajtu. to je neki pdf gde imas grbice i rodoslove svake kuce. lakse mi je kad povezem knezevine sa mape sa kucama.
Pretpostavljam da ne mislis na ovo, ali to ti je dobra zamena za wiki. Nema spojlera uopste. :)
Link to comment
vim da kim sisa nije doso da me podrzi angry.gif, pa cu izgleda morati opet da se izvinjavam!kratko: izvini, MayDay.istina: ne. ozbiljno. zajebavo sam se, valjda je to ocigledno svaki put kad citiram indieja, misim njegovi stavovi o umetnosti (i medijima!) su uvek bezvezni, a reakcije neoadekvatnog intenziteta, misio sam da ce to biti dovoljan hint. pretero sam, jbga. MayDay, izvini. greota da odes. ti previse znacis ovom delu foruma da bi otisla. verovatno si videla, 1 forumas je poco da gleda 1 seriju zato sto se zaljubio u glavnu glumicu, a u nju se zaljubio jer ga podseca na tebe :unsure: ... ti znacis i zracis! misim, za mene je taj slucaj medijska perverzija, ko i ovo sa 6 epizoda dnenvo... al ko mene pita, mene niko ne voli angry.gif evo, ja cu da odem! nadam se da ste sad svi srecni.ja ne gubim nista ionako ne gledam ovu seriju.
fensi nemoj da ides! ja sada citajuci unazad ko benjaminov andjeo razumem da si se salio te da niko ne moze indija za ozbiljno citirati na umetnosti (i medijima).se ovo racuna u podrsku sada?btw, ja poceo ponovo da citam knjige i ponovo stao na istom mestu. imam neku falinku koja me ometa u potpunom uzitku. i serija me smorila onom girl on girl akcijom dok se maliprst autuje kao vilan sumanutim pseudo-monologom. mislim znas da nesto nije u redu kada te to smori. girl on girl akcija a ne maliprst.umesto GoT, da se malo odmorim od sve te intrige, uzeo sam ovo da gledam:http://www.youtube.com/watch?v=Jde-NT7vfn0 Edited by kim_philby
Link to comment
btw, ja poceo ponovo da citam knjige i ponovo stao na istom mestu. imam neku falinku koja me ometa u potpunom uzitku. i serija me smorila onom girl on girl akcijom dok se maliprst autuje kao vilan sumanutim pseudo-monologom. mislim znas da nesto nije u redu kada te to smori. girl on girl akcija a ne maliprst.
Smorila? :oAuuuu... slažem se da nešto nije u redu ako te to smori :P Meni je u najmanju ruku scena bila 'interesantno' izrežirana... devojke pristojno 'odglumele', a maloprst je unaffected teacher/preacher. Edited by Lynn
Link to comment
Smorila? :oAuuuu... slažem se da nešto nije u redu ako te to smori :P Meni je u najmanju ruku scena bila 'interesantno' izrežirana... devojke pristojno 'odglumele', a maloprst je unaffected teacher/preacher.
jebiga meni bilo neprijatno. seks kada ga gledas a ne upraznjavas uvek izgleda smesno. bolje da se to odmah prizna i onda upotrebi u narativne svrhe. takodje mi malo bedasto izgledaju te strosovske podele u seksu. varvari to rade s guza a starkovi leze u krevetu obuceni.treba se igrati s tim. ko sto je rim otvorila scena u kojoj marko antonije jebe neku seljancicu u nekoj cisalpskoj galiji dok cela legija stoji, gleda i ceka da ovaj zavrsi kako bi krenuli dalje. Edited by kim_philby
Link to comment

kako nije u narativne svrhe? pa ona scena sa sve monologom je otprilike littlefingerova lična karta. gamemaster, a voajer. to je on skroz.

Link to comment
kako nije u narativne svrhe? pa ona scena sa sve monologom je otprilike littlefingerova lična karta. gamemaster, a voajer. to je on skroz.
pa da ali nekako traje predugo, ocigledno eksploatativno i ponavlja ono sto vec znamo o njemu (koliko se secam njegovu istoriju smo vec culi od gospodje stark).
Link to comment

odgledah 7 epizodu. zahuktava se bogami. deluje da ce svaki od likova po 15 puta da menja mishljenja i stavove, shto malo urushava same karaktere, ali omogucava brdo "neochekivanih obrta" shto raja ishte. totalni haos.

Link to comment

Sedma bila sasvim dobra, možda će neka akcija konačno početi , možda će zima da stigne. Iskreno, mene najviše zanima šta je sa druge strane zida, i kada će zmajevi da se pojave ako se uopšte pojavljuju :D Ne mogu da veerujem da ova serija ide u prajm tajmu sa sve gay i lezbijskim sexom i full frontal nuditi? Pa, ni Američko udruženje za čuvanje morala nije više što je bilo nekad :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...