Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Scena u lovu je presmešna. Koji su nam je moji prikazivali - mogli su ceo taj deo elegantnije da reše, uostalom kao i u knjizi. Berik Donderion. :lol: Kakav kasting promašaj.

Link to comment

Pa što ne piše niko ništa 100 mu gromova?Odgledah i sedmu jepizodu posredstvom Kalavera Pikčrs Prodakšn Distribjušn Čenla. Ali sačekaću s komentarima.

Link to comment

Da jos imamo samo 1 GoT topic na forumu, ja bih istakao da moze da se divani o sedmoj epizodi pod uslovom da se koriste spojleri. Ali zinulo vam dupe za nezavisnoscu i eto vam sad! :mad:

Link to comment

nema veze. iskuliraćemo se. sačekaćemo da i ostali pogledaju sedmu epizodu, pa ćemo onda komentarisati...osim ako webrip za osmu ne izađe isti dan kad i hd za sedmu. :isuse:Game of Topics!

Edited by McCabe
Link to comment
jedan topic ne zelim da citam, na drugom mi ne daju da pisem, pa moram ceru pm-ovima da smaram. :D
Ma nije problem uopste... a i nije da si jedini. ^_^
osim ako webrip za osmu ne izađe isti dan kad i hd za sedmu. :isuse:
Ono je bilo one-time-only, mislim. Od sledece nedelje ide opet normalno.
Link to comment

A što li im se baš sad zalomilo da poguraju tu sedmu? :unsure:Većina reviewera je pretpremijerno pogledala prvih šest, ne znam da li to ima neke veze...

Link to comment

Ja sam danas napravila fatalnu grešku, pa sam u knjižari prelistala Igre leda i vatre i drugu kojoj se u naslovu spominju vrane. Nisam mogla da odolim pa sam pravo ubola kraj, tj. one biografije na jedno 25-30 strana. Skoro sve sam pročitala, tako da sad znam sve šta će da bude cool.gif

Link to comment

Vecina ljudi bi prestala posle nekoliko redova... mada ne moras ni da otvaras te knjige da bi bio spojlovan, na pozadini imas sinopsise koji ti govore ko ce preziveti. <_<edit: i nemoj lagati narod, taj apendiks se do Gozbe proteze na dobranih 65 strana! :D

Edited by Calavera
Link to comment
edit: i nemoj lagati narod, taj apendiks se do Gozbe proteze na dobranih 65 strana! :D
ja imam onu foru kad mi se svidja knjiga koju citam, da je odugovlacim sto vise mogu, te kad stignem negde na polovinu, krenem da se ogranicavam sa po jednim poglavljem dnevno.a kako nikad ne gledam sta se nalazi na kraju knjige, tako sam se grdno smorila kad sam videla koliki je rodoslov na kraju gozbe. [ali sam ga svejedno opet procitala]
Link to comment

Eto ti sad, ja sam vazda bacao pogled na apendiks cim se pojavi neko novo ime u knjizi. Nije da je za glavnu pricu mnogo bitno znati ko je treci sin lorda neke vukojebine u Dorni, ali sta cu kad volim. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...