Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

jel bolje cekati sedam dana da izadje hd?
Ako mozes da se strpis dotle, ja znam da ja ne mogu.
Čekajte, zar danas ne bi trebalo da je 6. epizoda? :unsure:
Ta je bila emitovana na osnovnom HBO kanalu, kao i obicno. Odmah potom je emitovana i sedma na HBOGO-u. Edited by Calavera
Link to comment
Ta je bila emitovana na osnovnom HBO kanalu, kao i obicno. Odmah potom je emitovana i sedma na HBOGO-u.
pa, koliko vidim na Warezu nude samo 6. u HDTV formatu, na tv.com piše da će sledeća, tj. 7. biti 29.05. Edited by Arkadija
Link to comment

Da, HBOGO snimci su slabijeg kvaliteta (PMuj me ako ti treba link). Za HDTV sedme epizode ces morati da sacekas snimak sa obicnog HBO-a sledece nedelje.

Edited by Calavera
Link to comment
Da, HBOGO snimci su slabijeg kvaliteta (PMuj me ako ti treba link). Za HDTV sedme epizode ces morati da sacekas snimak sa obicnog HBO-a sledece nedelje.
našla sam, hvala ti anyway, ali sačekaću sledeću nedelju. uploader i sam kaže da snimak je malo slabijeg kvaliteta.
Link to comment

Da, da, čim se radnja razvuče na više lokacija, postaje malkice dosadno.I koja je fora sa zmajevima, da li se u nekom momentu iz onih jaja izlegu zmajčeki, ili su zmajevi samo metafora?Kakvo zlato koriste Dotraki, istopilo se za dve sekunde, mora da su čokoladni zlatnici :)

Edited by Arkadija
Link to comment
Kakvo zlato koriste Dotraki, istopilo se za dve sekunde, mora da su čokoladni zlatnici :)
Upravo sam to napisao na drugom topiku :DAli dobro, nisu mogli valjda pola sata da odvoje na prikaz topljenja... u knjizi je onom nesrećniku isto dato malo vremena da kuka i moli, al' je seja tvrda srca bila itede :wicked:
Link to comment

dosadna epizoda. na pola sezone, serija je prilicno nistaposebna. nije najgore sto se pojavilo ove godine, al nije ni blizu nekih ranijih HBO serija. meh.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
na pola sezone, serija je prilicno nistaposebna.
slazem se. ima da do kraja druge sezone ide neki uvod gomilajuci iznova i iznova nove likove koji se pojavljuju u jednoj sceni, a bice bitni u 23. sezoni.
Link to comment

Iskoristiću ovaj forumski ćošak da gervasijusu poželim srećan rođendan.Što se epizode tiče, ne znam gde je problem osim što već dve nedelje nema ni traga ni glasa od Džona Snega. Ali dobro, Sneg na severu i treba da bude low profile. Baš kao i kuče mu. Koje je imho savršeno predstavljeno. Svaka vama čast što Duhu gledate boju očiju ali...Čitava epizoda je kolektivno gledanje karata koje su podeljene pred predstojeći fajt. Svi su se nešto okuražili. Po meni je to dosta lepo prikazano.Hajlajci su naravno, Tirion i čardak ludaka. Nisam registrovao lika u prethodnim epizodama, ko mu je ortak koji se borio za njega? Sa zida? Je li bio s njim kad su ga apsili? Ili je to onaj iz ekipe Starkove žene s kojim se skontao kad su ih razbojnici napali u prošloj epizodi.Čini se na prvi pogled da Ned Stark preteruje u konfrontaciji ali mislim da prećutno i Kralj i Litlfinger to očekuju od njega. Zapravo, tako bi se postavili i sami ali nisu u mogućnosti.Najzanimljivije je kako će Stark da se pomiri sa tim da je mali psihopata pravi čovek za Sensu.

Edited by McCabe
Link to comment
Hajlajci su naravno, Tirion i čardak ludaka. Nisam registrovao lika u prethodnim epizodama, ko mu je ortak koji se borio za njega? Sa zida? Je li bio s njim kad su ga apsili? Ili je to onaj iz ekipe Starkove žene s kojim se skontao kad su ih razbojnici napali u prošloj epizodi.
ovo. a ona ga je pokupila u krcmi, kad je tirion usao i prepoznao je. sellsword, lojalan nikom konkretnom, a treba mu lova.
Link to comment

Sesta epizoda je dosadna, ali je zato 7. bas dobra. Dosta se desava. Sedma se moze vec skinuti, ali je neki WebRip, pa ako neko ne moze da ceka nedelju dana neka pogleda vec sada. Kvalitet slike je gledljiv. Nekih 20% losiji kvalitet nego HDTV.

Link to comment
dosadna epizoda. na pola sezone, serija je prilicno nistaposebna. nije najgore sto se pojavilo ove godine, al nije ni blizu nekih ranijih HBO serija. meh.
:fantom:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...