Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Eh, Sarah Connor od svake uloge može da napravi stameni ženski lik, mada i kraljica Cercei se pokazala malo opičena u onoj sceni gde vaspitava sina, direktno mu sipa paranoju u glavu, "svi oni koji nisu mi su nam neprijatelji" :blink:Što se sword & sorcery tiče, ne bih brinuo, toga stvarno neće biti previše. Mada na VIP temi neki se već žale što nije epskofantastičnije <_<
i to sto kazes za saru konor, ali ne buni se, tako je i dzona vaspitavala. jebiga, provalila je kakav je ficfiric, mora da ga uparanoise.za ef, dovoljno je i ovako, ne treba jos zmajevi da bljuju vatru. mada, ako stave da su zmajevi neki preziveli pterodaktili, nemam nista protiv. za sad je dovoljna ona lobanjica u podrumu.
Toliko je brzo spustio mač, da bi u nekom RL onaj džin teško uspeo da zaustavi svoju ruku u naletu, bez da mu odseče pola lica.
sigurno, no ja kao autokrata volim da vidim da se postuje vlast.
Šta znam - meni je taj potez sa otmicom impa, iako prilično impulsivan, nekako bio sasma logičan dok sam čitao, tj. Martin je napravio dobar build up za tu scenu. A rekao bih da je Kejtlin sve, samo ne sigurna u ono što radi i stalno se nešto preispituje. Čak mi u seriji deluje mnogo odlučnije.
logican u duhu njenog lika, da. besmislen logicki :D mislim, ima klinja pravo, ostavila ga kad je najpotrebniji i presla u vidjilantizam a da ni muza nije obavestila.
Link to comment

OK, preispituje se žena u sebi, zato što u knjizi imamo njen unutrašnji monolog, ali kad krene da radi nešto odmah je demonstrativno odlučna pred drugima - ima da bude tako i tako, i punktum. Ne sećam se baš, ali deluje mi kao da je praktično svaka od tih njenih odluka bila pogrešna. (Osim one da vukovi moraju svugde da idu sa decom.)

Link to comment
pa samo slepom kod ociju nije jasno da je ovaj cvetko gej, kakva mu je kaciga i leonardodikaprijevski bejbifejs. dojajna je autoritativnost sluzbe kod kralja, kako ispeceni odmah spusta mac.
Јес'и то што кажеш, само дерпеи имају право да се лепо облаче, да пију вино и да буду културни. Хетеро по дефиницији треба да буду мачо, пију лоше пиво и буду необразовани. Раш Лимбау стереотипи о пунокрвним Американцима. :fantom:
Link to comment

eh sad :lol:mozda je moj gejdar jaci od tvog. a ras limbau sigurno nije zadovoljan ovakvim prikazom kralja.no, nebitno, samo mi bilo zanimljivo sto ste se uhvatili neceg sto mi se cini najmanje zanimljivim i bitnim. gejlav sokantniji od incesta.

Link to comment

Ni meni nije jasno zašto su morali toliko da forsiraju ona dva peškirića koji jedan drugome leče laringitis akupresurom i drugim alternativnim metoda. To je trebalo da bude family-friendly serija - jašemo konje i bacamo strele. Kako ja sad detetu da objasnim zašto je jedan od njih dvojice zažmureo uz "mmmmmm"? Onu scenu brijanja dlaka da ne pominjem - odkud im uopšte pena u srednjem veku? Fakat ko da je seriju radila redakcija B92:Život.

Link to comment
Ni meni nije jasno zašto su morali toliko da forsiraju ona dva peškirića koji jedan drugome leče laringitis akupresurom i drugim alternativnim metoda. To je trebalo da bude family-friendly serija - jašemo konje i bacamo strele. Kako ja sad detetu da objasnim zašto je jedan od njih dvojice zažmureo uz "mmmmmm"? Onu scenu brijanja dlaka da ne pominjem - odkud im uopšte pena u srednjem veku? Fakat ko da je seriju radila redakcija B92:Život.
mmmm objasnjavas da je to deo meditacije, da bi se pripremili za novo jahanje konja i bacanje strela. zmuri jer mora da se usredsredi.i nije brijanje dlaka, vidi se kako si nemoderan i ne citas pazljivo zivot, to je depilacija voskom, jos je kleopatra to cinila.kul je u toj sceni kako se cimne kad mu skida vosak, a kad ga zasece, niente. eh. kako bi tek izdrzao brazilijanku, mucen.
Link to comment

Family friendly odsecanje glave onom nesrećnom konju, i bacanje sitne dece sa prozora. Kako ja sad da objasnim detetu zašto da ne gurne mlađeg brata sa terase (iz ljubavi)? A tek kad malo poraste, neću smeti da ga vodim na selo, treba da dohvati neku sekiru pa krene da dekapitira stoku angry.gif

Link to comment

Odsecanje glave konju je u redu - dete treba da zna odakle dolazi meso. I guranje sa terase je takođe u redu, jer vežba reflekse i instinkt za preživljavanjem - Darwin se oko toga nije zajebavao. Veština sa sekirom je takođe dobrodošla, jer nikad nisi siguran kada ćemo ponovo uspostavljati red i ustavni poredak na nekoj od oduzetih srpskih teritorija.Problem mi je i dalje scena sa ovom dvojicom, jer ne mogu detetu da prodam priču kako se jedan čika sagnuo da drugom veže pertle (pošto je epizoda SunđerBoba sa vezivanjem pertli odavno apsolvirana). Jedino da odem do crkve po taj vosak koji pominje luba; nije ni Kleopatra džabe postala krunisana kraljica balkanskih proroka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...