Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ово са педеризацијом Ренлија и Лораса је тотална глупост. Серсеи се уби целу Гозбу за вране да докаже на Марџори и брат јој подећају на њу и Џејмија. Турнир је јадан.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

A dobro onda.A što je turnir jadan? Samo je poslužio kao podloga da se uponamo sa novim likovima i da vidimo kako i u Vesterosu imaju svog Toleta Karadžića. Taman dovoljno.Nego, je li ono sve jedna ista prostitutka u Vinterfelu? Hoće li odigrati neku značajniju ulogu? Ona Kalisina robinjica - cenim da hoće.

Link to comment
Па морам да је поменем. Сестра од Лораса
Ne moras ako ni u seriji nije pomenuta. Zato mi koji smo citali knjige ostavljamo utiske u VIP temi. :)
Link to comment
A dobro onda.A što je turnir jadan? Samo je poslužio kao podloga da se uponamo sa novim likovima i da vidimo kako i u Vesterosu imaju svog Toleta Karadžića. Taman dovoljno.Nego, je li ono sve jedna ista prostitutka u Vinterfelu? Hoće li odigrati neku značajniju ulogu? Ona Kalisina robinjica - cenim da hoće.
Turnir je u knjigama bio mnogo veci event, ucestvovali su svi koji su vazili za pristojne vitezove plus gomila likova koja postaje znacajna tek u kasnijim knjigama. S obzirom da te scene u seriji ne bi sluzile da pomere radnju napred (sto svaka scena mora da radi ako imaju samo 10 sati da prenesu 800 i nesto strana), prikazali su samo ono najbitnije. Gledaj na to kao bonus koji ces dobiti ako odlucis da procitas knjige posle kraja prve sezone, kao sto ce pola vas uraditi. :)Prostitutka je izgleda neki running joke, nesto tipa jedina kurva na severu. :D Edited by Calavera
Link to comment
vasic se, znaci, opet trudi da nam usere gledanje. bravo
Ма покушавам некако да објасним исиловану везу Лорас-Ренли а то се преплиће на обе теме.
Link to comment
Dobro, ali jesu li i u knjizi homoseksualci ili nisu?Stavite mi odgovor u spojler.

Jesu, ali je to mnogo suptilnije prikazano. Doduse, to je bio i jedini nacin, s obzirom da nijedan od njih dvojice nije POV character. Neki koji su citali knjige su se iznenadili kad im je serija to jasno stavila do znanja.

Edited by Calavera
Link to comment

Kul. Hvala.Mislim da je u seriji, najbitniji aspekt te veze taj što ga je Loras upravo izložio da se kandiduje za kralja. I što se ova mala Starkova loži na Lorasa. Sad, suptilno, nesuptilno... Nije zgoreg imati erotskijeh scena za svaku populaciju.Zapravo, Loras je 1 generator pizdarija, a meni je pre neko veče lepo objašnjeno da zapravo gledamo Ferhunde u zemlji pokojnih zmajeva. A i to je za ljude. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...