Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Sansa, ja te volim, bio bi nezniji prema tebi od Remzija, stan mi ima podno grejanje, masinu za ves i sudje... Mislim ono, ful oprema :thumbup:  Jesam malo stariji od tebe, al ciljam da, posto si rano izgubila tatu, trebas da lecis "daddy issues" :fantom:

 

 

Sophie-Turner-Hot-Photoshoot-4.jpg

x-men-sophie-turner-fully-nude-game-of-thrones-sansa-stark-21-1200x675.jpg

Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

ovo drugo vrišti fotošop. 

 

Verovatno, ali pogled na prvoj je :wub: 

 

Slucajno naleteo na neki YT video gde su postavljali "privatne slike" karaktera iz serije...

 

BTW Ova prva dva teasera (jer naziv trailer ne zasluzuju) su stvarno mega amaterski ako se uzme u obzir stending serije...

Edited by assignment
Link to comment
2 hours ago, assignment said:

 

BTW Ova prva dva teasera (jer naziv trailer ne zasluzuju) su stvarno mega amaterski ako se uzme u obzir stending serije...

 

Koji je drugi teaser?

Video sam samo jedan, ovaj u kripti.

Link to comment

O jbt, nije čak ni isti ten glave i ostatka tijela, nije ni ista rezolucija (plus neprirodan ugao/položaj glave i vrata), kupi bolji monitor. Dovoljno je samo ispratiti link sa slike pa da bude jasno da je sa nekog "celebrity fake nudes" sajta. Manje mastrubacije, šteti vidu. :D 

 

ova je čak i tehnički bolja, ali opet, ko se imalo razumije u struku, jasno mu je da je fejk.

Spoiler

sophie-turner-nudes-19.jpg

 

Link to comment

Gde nema riba.. Sersei najbolja ikad, pa Remzijeva kuckarka, pa mala Dornjanka, pa crverna kurva sto je prva zbrisala na jug.. 

 

A nije losa ni Oša, pa ni Dzonova divljanka, kao i crvena vestica. Ona ima neki poseban smek. A i sisu. 

 

A nekome je i Sansa riba. Svega ima jbga :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...