Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Zanimljivo, nema Brenovog spomenika, niti se on pojavljuje u trejleru. Možda se na kraju ispostavi tačnom teorija da je on Night King...

 

EDIT: Sad kad razmislim, sasvim mi je moguće da ćemo u finalu opet imati scenu sa Džejmijem, Sersei i Brenom, da se krug zatvori onim čime je i počeo.

Edited by Ayatollah
Link to comment
42 minutes ago, MayDay said:

Vini! Bubijev spomenik je spomenik starog coveka, je l da?

Mau! Ne. 

 

Isklesan je sa nešto jačom bradom ali očigledno je ideja da se predstavi kakav je danas, kao zalizani 32-godišnji tinejdžer.

Link to comment
14 minutes ago, Ayatollah said:

Zanimljivo, nema Brenovog spomenika, niti se on pojavljuje u trejleru. Možda se na kraju ispostavi tačnom teorija da je on Night King...

 

EDIT: Sad kad razmislim, sasvim mi je moguće da ćemo u finalu opet imati scenu sa Džejmijem, Sersei i Brenom, da se krug zatvori onim čime je i počeo.

Džabe razmišljaš, sve nam je spoilovano još prošle-pretprošle godine.

 

Spoiler

Bubili zagine od pogrešnog parkiranja, sleteo Drogonom u Dragonpit - eksplozija.

 

Arya zagine u buddy cop comedy segment, kad ona i Hound krenu da asasiniraju Cersei iz nekog razloga - eksplozija.

 

Sansa valjda preživi, bude Queen in the North or some shit, ne sećam se najbolje.

 

Znam definitivno da na kraju prežive Tyrion i ćerka od Bubilija i Prijović-Targaryena, ona je zasela na presto ali je mala, pa je patuljak vaspitava da izraste u Hilary Clinton 4.0.

 

Neizdrž nastavlja da eskalira :yawn2: 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

:lol: 

 

Kad su ih pre isklesali tu dole u kripti, i zašto?

 

Ma ovo je tizer samo, verovatno scena nije ni deo serije, ili mozda neki san, providjenje, neka glupost.

Link to comment

Sami glumci (ovi glavni) su priznali da su radili više scena sa različitim ishodima da ni oni sami ne znaju kako im se tačno i kojim scenarijom uloga završava.

Ideja direktora i režisera serije tokom snimanja zadnjih 13 epizoda je bila, a za sada još uvek jeste, da sakriju od svih kako izgleda kraj. Ne žele curenje kako im se desilo u šestoj sezoni.

Link to comment

:lol: 

 

Ili  

 

f2c23b8e54df9430c581fa4bff8910b5.jpg

 

 

 

Ali, sto se price tice, od kurcetrgovaca bih i ja bolje smislio, ubedjen sam. 

 

I reckon, dogovor je od starta da oni sami smisle kraj serije, Martin im nije rekao nista (ono sto im je mozda rekao je nesto tipa, da, Dzon nije mrtav, tj. ozivecu ga, majka i otac su mu ovo dvoje, itsl). On cuva svoje ideje za knjige, dogovor sa HBO je da knjige ne objavljuje dok se serija ne zavrsi. Kad krene ova sezona, ili na kraju iste, objavljuje datum izlaska seste knjige i nagovestava da zavrsetak knjige i serije nece biti isti (ovo mozda tek kad sesta knjiga izadje). Na ovaj nacin odrzava hajp oko knjiga, a ljudi ce pohrliti da saznaju sta je to drugacije od serije, a u isto vreme ne skodi ni hajpu oko serije same. Sta vise, nisam strucnjak™, ali mislim da je sa poslovne strane to bolja varijanta od toga da je vec izdao knjige ili da izadju u isto vreme. Seriju ce ionako svi da zaborave vec kad krene ending credits. 

Link to comment
Ja i dalje mislim da ce Martinov kraj biti znacajno drugaciji nego onaj u seriji :fantom: 
 
Martinov kraj ko doživi nek priča :) Bacio se na sto strana, još sad spremaju prequel GoT-a. Mensčini da ne može da nađe izlaz iz lavirinta koji je sam napravio sa Gozbom i Plesom :) Ne krivim ga ni malo ako je potpuno izgubio volju da piše Vetrove Zime... a deluje da jeste. Sve bi pre radio nego to garantujem :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

joj kakvi su ovi tizeri kao nekakve reklame za deterdzent

 

jedini klip iz serije je sansin death stare, jer gle cuda bice tu neke tenzije izgleda:laugh:jer to je sad bitno znate, ziv nisam kako ce njih dve

emilija je uspela u 5 sekundi da iznervira, potpuno idiotska faca, jos je obukli u onoj idiotski beli kostim

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...