Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

zasto sam ustvari postavila to pitanje? nisam citala knjige i pomislila sam mozda da je i taj beli vuk neki hibrid.spekulisalo se ko je majka j snowa, bilo je nekih prica u tom smeru pa se moja masta poigrala mislju da i vuk ima skrivene moci :P

Link to comment

i samo da dodam u prilog mojoj tezi da zivotinje koje pate od albinizma (mada to nije bolest vec nasledje) nemaju pigment ni na njusci (ovaj pas/vuk ima crnu njusku, sluzokozu oko usta i ociju)niti igde.zato sam se zapitala po cemu se taj vuk razlikuje od ostalih.

Edited by Afterburner
Link to comment

Taj vuk je u knjizi albino, a uz to izgleda i nem - navodno nikad ni glasa nije ispustio, kad ostali zavijaju na mesec on ga samo gleda. Ali u ovoj epizodi smo ga već čuli kako reži na Jonovog kolegu, tako da...Meni se ne sviđa kako su vukovi prikazani u seriji, OK, dok su mali imaju i uglavnom nebitnu ulogu, ali ipak, čini mi se da u produkciji nisu bili zadovoljni kako to izgleda sa psima pa minimizuje njihove scene. Ko zna na šta će ličiti kasnije kad zbog veličine bude moralo da se ide sa CGI :unsure:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
postavio si pitanje gde kod pasa se moze videti beonjaca, polazeci od pretpostavke da u fantastici psi izgledaju identicno onima u pravom zivotu :unsure: ja ti kazem da postoje rase kojima se 70% vidi samo beonjaca zbog oklembesenih kapaka, pri cemu se kod apsolutnoi svakog psa, te vuka, usled pokretanja ocnih jabucica uvek vidi beonjaca bar jednim delomkod albino zivotnija citava povrsina oka je crvena sa nijansama isteu seriji imas vuka sa crnom zenicom i crvenim ostatkom okane verujem do kojih sitnica ovo ide :unsure:
notAlbino400.jpginače sada si me naterala da ponovo pogledam tu scenu i ovaj pas koji glumi vuka nije albino, kao što si to primetila nosna pečurka mu je crna, nama čak ni crvene dužice već braon, i u jednom frejmu se u donjem delu levog oka može videti 2 mm beonjače :P
Link to comment

rekla sam kod zivotinja, za ostalo si priznao da sam u pravu :P nego, hvala @ Weenie Pooh takodje, stekla sam dojam da taj vuk ima specijalnu ulogu u prici pa stalno ocekujem neocekivano

Link to comment

ma objasnila sam gore, uopste je nisam spojila sa albinizmom (iz niza argumenata koje sam ostavila) nego sa necim po cemu se taj vuk razlikuje i pitala sam se zasto se razlikujeevo npr posto nisam citala knjigu nisam znala ni da je nem

Link to comment

kad vec detaljisete, jel neko zapazio sitan propust/detalj u 3 epizodi?Pocetak 3 epizode, ulaze u King's Landing i tunel kroz koji prolaze je prilicno ruiniran/ivice ostecene (od 2-2:05') dok u narednoj sceni (od 2:06-2:09') ima savrsene ivice i lepo je ozidan :)

Link to comment

Pa opravili ga pred turnir, svašta. I izmestili romsko kartonsko naselje u metalne kontejnere...

btw ne znam ni otkud na konju vizeris kad je razalovan u prosloj epizodi :P
Ma glupost, napisah na drugoj temi, pretpostavljam da je zbog lokacija ili tako nečeg prvo snimana ta scena pa tek posle ona iz prethodne epizode kad ga ražaluju, a nisu obratili pažnju...
Link to comment

Najslabija epizoda do sada. Zadnja scena sa sve dijalogom "jesi mi ortak?" "da!", "a jesi mi ti ortak?" "da", "onda jebite mamu kepecu" je onako, malo jadna.

Link to comment
Najslabija epizoda do sada. Zadnja scena sa sve dijalogom "jesi mi ortak?" "da!", "a jesi mi ti ortak?" "da", "onda jebite mamu kepecu" je onako, malo jadna.
+1Ovo će izgleda kao Friends na 10 sezona da se razvuče pre nego što se nešto desi. Jedino za to vreme ona mala plava ima da izrodi 9 Jugovića.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...