Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

A ako cemo porediti samo karakterno... pre bih trazila poredjenja sa likovima iz nase narodne poezije :))
John Snow Мао Радојица. Ima da nadje neku opaku cicu s one strane zida.
Link to comment

Меки не да си проницљив него...имаш ли какву визију за прелазни рок да не тупимо на топићу заџаба. cool.gif

Link to comment
"О Хајкуна, срце моје драго,што ће мени таке плочетине -коња немам да с њима поткивам?Отвори ми сандук од дуката!"Он на друштво дукате дијели.Па увати Хајкуну ђевојку,одведе је у земљу Србију,Доведе је у бијелу цркву,Од Хајкуне гради Анђелију,па је узе за вјерну љубовцу.
nuff said :lol:
Link to comment
Koliki deo knjige je pokriven u ove 4 eizode? Mislim da cu poceti da citam, nervira me ovo cekanje.

Lagunino izdanje iz 2003. ima cca 625 strana txta (posle su rodoslovi kuca). Recimo da su do sada linije radnje vezana za Starkove i Lanistere pokrivene do 230.strane, dok su Targarijeni (Deneris, Viseris, te Datraki Kal Drogo) otisli malo dalje (poglavlje zakljucno sa 312.stranom), jer su njihova poglavlja najredja.

Edited by Lynn
Link to comment

konacno se pojavio beli direwolf, gde je do sad biobtw, mozda glupo pitanje, ali zasto ima crvene oci kada ostali vukovi izgledaju sasvim normalno

Link to comment

vuk je albino, znači nema melanina koji daje boju očima, koži, dlaci- dobro životinje manje više ali videti albino čoveka sa takvim očima a da vam ne prođe jeza niz kičmu, pitam se da li je to moguće

Link to comment

ma problem je sto zenice lepo imaju normalnu boju kao i okolo, a beonjaca je crvena (verovatno greska kao ona da su deneris izgoreli kosu blansom)ali to je verovatno odgovor koji trazim :P

Edited by Afterburner
Link to comment
konacno se pojavio beli direwolf, gde je do sad biobtw, mozda glupo pitanje, ali zasto ima crvene oci kada ostali vukovi izgledaju sasvim normalno
Snou je uzeo albino vuka, posto je kopile
Link to comment
ma problem je sto zenice lepo imaju normalnu boju kao i okolo, a beonjaca je crvena (verovatno greska kao ona da su deneris izgoreli kosu blansom)ali to je verovatno odgovor koji trazim :P
ovaj da li si nekada imala psa kome si mogla da vidiš beonjače, bez podizanja kapaka
Link to comment

izgleda da ti nisi video dovoljno pasa u zivotu :)mene se cini da se radi o ociglednom propustu kod naknadne dorade, prilicno mi je u secanju ono kako sam opisala

Link to comment

postavio si pitanje gde kod pasa se moze videti beonjaca, polazeci od pretpostavke da u fantastici psi izgledaju identicno onima u pravom zivotu :unsure: ja ti kazem da postoje rase kojima se 70% vidi samo beonjaca zbog oklembesenih kapaka, pri cemu se kod apsolutnoi svakog psa, te vuka, usled pokretanja ocnih jabucica uvek vidi beonjaca bar jednim delomkod albino zivotnija citava povrsina oka je crvena sa nijansama isteu seriji imas vuka sa crnom zenicom i crvenim ostatkom okane verujem do kojih sitnica ovo ide :unsure:

Edited by Afterburner
Link to comment
ne verujem do kojih sitnica ovo ide :unsure:
Pa to je strahovuk ili jezovuk ( a ne običan vuk ili domaći pas), oni su kao Čak Noris, nadprirodni ;) Edited by Arkadija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...