Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ono sto mene zanima (jer sam taj deo nekako ispratila sa manje paznje) je sta radi imp na onom zidu, koja je njegova uloga tamo?
Curiosity. Tyrion je (izmedju ostalog) ucen covek, a zid najveca gradjevina na svetu.
Link to comment
sean bean je outsanding, mada ne mogu da pohvatam zasto je non stop gloomy, nije valjda da su godine likvidiranja neduznih vukova i dezertera ostavili gipsanu facu kao da je walking dead... too depressed.
To ni u knjigama nije objašnjeno. Ideja je, kao, da je Ned Stark čovek "starog kova" zgađen stanjem modernog srednjevekovnog sveta, da ne može da podnese svo to spletkarenje i poziranje i licemerje i backdoor shenanigans u kojima mora da učestvuje. (Plus to što se ne snalazi kao muž i otac.)
Link to comment

mogla bih da kupim to objasnjenjemoram opet podvuci da sjajno glumi to (ne)definisano bremehvala za odgovor u vezi zida takodjebice jos pitanja sa moje strane za ljude koji su procitali knjige :)

Link to comment

Što se tiče Neda Starka i njegove mračne persone, meni je dovoljno samo to što "zima dolazi", a on zna da to nije ništa lepo

Edited by Arkadija
Link to comment

Odgledah prve dve epizode. Ko je kastovao glumca za kraljevog sina svaka mu dala - ništa antipatičnije u životu nisam video. Patuljak rula.

Link to comment

Ne mogu da se setim da li sam ikada gledala epizodu neke serije, kao ovu danas, u kojoj su svi samo mnogo pričali i gotovo se ništa nije dešavalo ( dobro jeste, bilo je tu i mrtvih u dvoboju i sl), a da je bila nabijena tenzijom koja preti da eskalira u eksploziju gigantskih proporcija. Jedva čekam petu :D .

Edited by Arkadija
Link to comment

Очекивао сам нешто богатији турнир, више народа и гламура, но тако је вероваљтно изгледало и средином 15 века. Такође слабо она Дрогова престолница.

Link to comment

Turnir jeste njanjav, ali nije gotov - biće ga još u sledećoj epizodi.A Drogova prestonica i nije prestonica, Dothraki su nomadi, to mesto im je samo nekakvo svetilište koje povremeno obilaze.Meni se i nije nešto dopala epizoda, previše teksta u pokušaju da ispričaju sve moguće polunebitne detalje. Ali cliffhanger je dobar :)

Link to comment

Nikad nije bilo inicijalnog kumstva i oportunisticke dekapitacije na liniji Starkovi i Targerieni... kako saznajem citajuci.A ako cemo porediti samo karakterno... pre bih trazila poredjenja sa likovima iz nase narodne poezije :))

Link to comment

kako mi je spektakularno nezanimljiva prica sa ono 2 plavih smaraca medju doktrakijima, ili kako se vec zovu. ostalo sve ok, iako je i ova epizoda prilicno spora.

Link to comment

jebemu i meni je taj aspekt sve slabiji i slabiji. svidja mi se kako ova mala glumi ali nekako je to sve u scenariju mnogo smandrljano. zapravo, sve vreme nam se podvlaci zutom da je ona predodredjena da vlada, radja sinove, vodi zmajeve i da je pustimo na miru. bezveze.evo ovaj novi debeljko je zanimljiv. vidi se odma neka slojevitost.dešavanja na zidu su i dalje najzanimljivija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...