Jump to content
Linda Lee

Ples

Recommended Posts

I*m with the pilots
On 19.10.2018. at 9:40, Indy said:

Jedan od retkih razloga zašto bih mladim momcima savetovao da se (ako mogu) ožene je što će ih žene, bob ih blagoslovio, sigurno odvlačiti na kulturne sadržaje™ na koje ne bi dospeli ni u milion godina kao bačelori™.

bc20181003-seventeen-twentyone-0869.jpg

Tako sam se i ja (naravno, nevoljko) našao na ovom modernom baletu, ili kako se to već zove. Elem, bilo mi je malo smešno (a mislim i drugima) u prvom delu. Posebno što je uglavnom bilo bez muzike, a pokreti uglavnom veoma groteskni. Kasnije, u drugom činu, počelo je to da mi i liči na nešto... Došla je i muzika (i to nešto barokno, onako, neočekivano), a i sve gracioznije kretanje ispresecano sa nekim brejkdensom (mora da tu ima neka poruka, ali ne znam kako bih protumačio).

Tek, osetio sam kroz to da dolaze neka nova vremena i da mi stari modeli (kojima je, recimo, malo neobično kad šareno obučeni mladići igraju zajedno, onako skoro kao u ljubavnom zanosu i sl) idemo polako na reciklažu... I dobro je što je tako.

Forsajt ima visetih tacaka bez muzike, gde cujes samo otiske stopala o pod :D

Sad bas potrazih "Solo" kao primer, da bih se iznenadila da tu zapravo ima muzike; sad mi je i jasno - gledala sam ovo u muzeju, ocito se nisam izborila za ili nisam prokljuvila da negde stoje slusalice :D

https://www.youtube.com/watch?v=hDTu7jF_EwY

Bujodrag

Pre nekih deset+ godina smo dugogodišnja devojka i ja ozbiljno kontemplirali ideju da idemo u neko dobru školu plesa. i mnogima pričali o tome sve s idejom da navučemo i druge. Ali od toga nije bilo ništa jer smo svi intrinsično lenji.

Ali, jedna drugarica, dotadašnja devojka jednog drugara iz društva, vrlo tanana i seksi, sposobna da se valja s nama u blatu na kampovanjima ali i da kvalitetno i značajno odmahne rukom, e  ona je upisala neku školu tanga. I godinu dve kasnije nam je rekla da joj je tango promenio život. Baš je bila oduševljena. I lepa i pre toga, tada je postala još lepšija ©Sam Gamgee.

Vremenom je proputovala dobar deo sveta na ta nekakva Tango okupljanja i takmičenja mada mislim da njima nije toliko stalo do takmičenja koliko do uživanja.

Evo je sada:

32235553_10213499597738927_2978496816900

33135361_1687530838003720_67391982016449

29177700_2080224612258978_46843859019166

Sretnem je ponekad i sija nadaleko.

Edited by Bujodrag