Jump to content
IGNORED

Ples


Linda Lee

Recommended Posts

On 19.10.2018. at 9:40, Indy said:

Jedan od retkih razloga zašto bih mladim momcima savetovao da se (ako mogu) ožene je što će ih žene, bob ih blagoslovio, sigurno odvlačiti na kulturne sadržaje™ na koje ne bi dospeli ni u milion godina kao bačelori™.

 

bc20181003-seventeen-twentyone-0869.jpg

 

Tako sam se i ja (naravno, nevoljko) našao na ovom modernom baletu, ili kako se to već zove. Elem, bilo mi je malo smešno (a mislim i drugima) u prvom delu. Posebno što je uglavnom bilo bez muzike, a pokreti uglavnom veoma groteskni. Kasnije, u drugom činu, počelo je to da mi i liči na nešto... Došla je i muzika (i to nešto barokno, onako, neočekivano), a i sve gracioznije kretanje ispresecano sa nekim brejkdensom (mora da tu ima neka poruka, ali ne znam kako bih protumačio).

 

Tek, osetio sam kroz to da dolaze neka nova vremena i da mi stari modeli (kojima je, recimo, malo neobično kad šareno obučeni mladići igraju zajedno, onako skoro kao u ljubavnom zanosu i sl) idemo polako na reciklažu... I dobro je što je tako.

 

 

 

Forsajt ima visetih tacaka bez muzike, gde cujes samo otiske stopala o pod :D

Sad bas potrazih "Solo" kao primer, da bih se iznenadila da tu zapravo ima muzike; sad mi je i jasno - gledala sam ovo u muzeju, ocito se nisam izborila za ili nisam prokljuvila da negde stoje slusalice :D

https://www.youtube.com/watch?v=hDTu7jF_EwY

Link to comment

Pre nekih deset+ godina smo dugogodišnja devojka i ja ozbiljno kontemplirali ideju da idemo u neko dobru školu plesa. i mnogima pričali o tome sve s idejom da navučemo i druge. Ali od toga nije bilo ništa jer smo svi intrinsično lenji.

Ali, jedna drugarica, dotadašnja devojka jednog drugara iz društva, vrlo tanana i seksi, sposobna da se valja s nama u blatu na kampovanjima ali i da kvalitetno i značajno odmahne rukom, e  ona je upisala neku školu tanga. I godinu dve kasnije nam je rekla da joj je tango promenio život. Baš je bila oduševljena. I lepa i pre toga, tada je postala još lepšija ©Sam Gamgee.

 

Vremenom je proputovala dobar deo sveta na ta nekakva Tango okupljanja i takmičenja mada mislim da njima nije toliko stalo do takmičenja koliko do uživanja.

 

Evo je sada:

 

32235553_10213499597738927_2978496816900

 

 

33135361_1687530838003720_67391982016449

 

 

29177700_2080224612258978_46843859019166

 

 

 

Sretnem je ponekad i sija nadaleko.

Edited by Bujodrag
Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

sergej palunjin, isidora zebeljan i vuk vidor :heart: (licimur sam, znam, sigurno je finansirano od strane kreativaca i brnabicke, al kad volim i p i z.)

 

 

 

Link to comment
  • 2 years later...
  • 9 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...