Jump to content
IGNORED

Beldocs


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    12

  • gospa buba

    9

  • Ryan Franco

    7

  • Feindouno

    3

stavi na perspić"wow ona majica, reci, a?" <_< daj i mi da znamo, nemoj da si čka
Majica se pojavljuje u filmu, bio je fino obucen veceras :)
Link to comment

Ni malo mi se nije svideo početak filma. Čak imam osećaj da je tokom snimanja menjao koncepciju više puta. Kilavo odrađeno, ali ni to nije dovoljno da pokvari utisak. Dosta živopisnih likova, ali tanak sadržaj.Jeremić u sali ili Adžić na filmu. Ne zna se šta je gore.Žao mi je što nije bila puna sala, očekivao sam više ljudi. Pet je to zaslužio.

Link to comment

ja najiskrenije ne umem da prepričam kako ona maijica izgleda. mislim, mogao bih opišem ali jednostavno neke stvari se moraju videti.jedna od najboljih odevnih fora ever.

Edited by McCabe
Link to comment
stavi na perspić"wow ona majica, reci, a?" <_< daj i mi da znamo, nemoj da si čka
prosetaj do bioskopa i pogledaj film. <_< Edited by kojot
Link to comment
ja najiskrenije ne umem da prepričam kako ono izgleda. mislim, mogao bih opišem ali jednostavno neke stvari se moraju videti.
Muška haljina sa tigrovom glavom kao glavnim motivom. Jednostavno, must see!
Link to comment
a tako ćemo? ok
dobro, nemoj da se ljutis. evo, pravicu ti drustvo.bez zajebavanja, nemoj da si lenj, idi da odgledas film.
Link to comment

Opelo za Bobija Fišera - jednostavan, informativan, pošten i objektivan film. Pravi dokumentarac. Samo kad bih mogao da ga nabavim na DVDju.

Edited by Utvara
Link to comment

cinema komunisto je odlican dokumentarc. filipenko se jedva suzdrzavao da ne ustane i da zapeva partizanske pesme koje su pustali u filmu.

Link to comment
cinema komunisto je odlican dokumentarc. filipenko se jedva suzdrzavao da ne ustane i da zapeva partizanske pesme koje su pustali u filmu.
ими били сад. ал морам да се саберем прво ^_^падај сило и неправдо! Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...