Jump to content
IGNORED

Beldocs


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ими били сад. ал морам да се саберем прво ^_^падај сило и неправдо!
kako ide ona pesma o drugu titu koji nema vremena da se zabavlja vec samo razmislja kako sutra unaprediti zivot ljudi? :s_p: Edited by kojot
Link to comment
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    12

  • gospa buba

    9

  • Ryan Franco

    7

  • Feindouno

    3

kako ide ona pesma o drugu titu koji nema vremena da se zabavlja vec samo razmislja kako sutra unaprediti zivot ljudi? :s_p:
немам појма, наравно. шта ради друг тито кад не ради ништа и зија около? ^_^ какав фини низ маторих хохштаплера...појео ме тај филм, да нисам имала снаге за финце у сауни, одмах затим. што је штета.
Link to comment
немам појма, наравно. шта ради друг тито кад не ради ништа и зија около? ^_^ какав фини низ маторих хохштаплера...појео ме тај филм, да нисам имала снаге за финце у сауни, одмах затим. што је штета.
sto bre tako? :( mislim, ja ne znam nista o njima, ako izuzmemo batu zivotinju. kakvi su finci u sauni?
Link to comment
sto bre tako? :( mislim, ja ne znam nista o njima, ako izuzmemo batu zivotinju. kakvi su finci u sauni?
па тако, волим их и мрзим, данас, док се не саберем :P ја и иначе имам велики проблем са сфрј и начином на који се распала. тј на који су је распали ти фини момци који су у њој све стекли и није им било доста...(које је километре сати (!) требало прегледати да се ово састави, мила мајко :o )негледала финце. Edited by thermal bug
Link to comment
kakvi su finci u sauni?
Ok su, nista posebno. Daleko manje ljudi nego na cinema comunisto, smrzao sam se.Da sada mi je najbolji film Mesto medju zvedama, o porodici koja zivi u Dzakarti, koju reditelj prati vec 12 godina [ovo mu je treci film o njima]. Sjajno rezirano, posle toliko vremena ljudi su sposobni da uverljivo rekreiraju situacije kroz koje su prosli a da film ne izgubi na autenticnosti.
Link to comment
ma ne verujem da će biti nešto spec. ovo je ipak otvaranje pa zato bih rekao da se treba ranije obezbediti.gde bre navala? ko će da se cima studenjaka da gleda dokumentarce?inače ovaj film nemojte gledati. ja ako i odem, otići ću da urlam tokom projekcije.
Jel ides da urlas? :D
Link to comment

Fatamorgana Josipa Novaka i pauciReditelji, poput kakvih filmiskih arheologa, grade pricu oko izgubljenog, nemog filma "Rudareva sreca" koji je trebao da posluzi kao mamac za ljude da pohitaju u pirotski kraj i krenu da kopaju rudu. Meni ostaje nejasno da li je taj film bio prikazivan u samom Pirotu tada i uopste, da li je u Pirotu tada postojao kino. Fabrika vodkeZa ovim sam pohitao nadajuci se kojekkavim nenormalim pricama iz raznih fabrika vodke diljem Rusije. Za uzvrat sam dobio jednu opasno pateticnu i maltene manipulativnu dramu, koja skoro da nema veze sa dokumentarcem. Tako mi i treba kad biram filmove po naslovu.Ostaje zal sto nisam pogledao "Micicev kofer", za koji sumnjam da ce se ikada pojaviti na dvd-ju, jbg.

Link to comment
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Dobro, nisam baš zbog Lica Revolucije okačio, već zbog Bibe Struje koji je dobio glavnu nagradu. Kakve probleme imaš s Kicoševim filmom? Mislim, naravno da mu se svašta može zameriti, ali treba i uzeti u obzir ko, kako i sa koliko para ga je snimio.

Link to comment

zashto su zvizdali detetu koje je snimilo pismo ocu? mislim, malo i diskretno, ali ipak zvizdali? ili je to bilo prijateljski? :unsure: (nisam gledala, al interesujem se ^_^)

Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...