Jump to content
IGNORED

Beldocs


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    12

  • gospa buba

    9

  • Ryan Franco

    7

  • Feindouno

    3

vidim da nervira i komentatore na tamou, na samom tom linku odozgo? zashto je to tako?osim objektivne zamerke da beograd nije srbija, sto je tachno. sad mislim da cu gledati da pogledam bash taj :D

Edited by thermal bug
Link to comment
Nervira me autorka.
Na onoj slički deluje malko uobraženo. Anyway, ako je uspela da izmuze koji fond za ovaj film, pred njom je lepa budućnost...No, ova slika je antologijska:21104098394dbf19f5c5d68299842326_v4_big.jpg
Link to comment
Na onoj slički deluje malko uobraženo.
ih. a recimo ambasadorka u azerbejdzanu deluje bash prostosrdachno i narocki, kad smo vec na u miljeu ^_^ajde, hvalite neke filmove za nas bez ikakvih ulaznica, kad ste vec iz priche. da imam posle suchim da vas nagrdim :P
Link to comment

Rambova karijera je neuništiva, ni Darko joj ništa ne može.Da ne budem skroz hejter - nije ovo loše ali ipak bespotrebno opterećeno nekim prenaglašavanjima koje se kreću od zvuka lopte u mreži do razgovora sa porodicom. Najvrednija stvar u filmu je 101% iskren intervju koji je dao brazilskim novinarima nakon što je ušao u Kuću slavnih. Plus, fantastični snimci brazilskih navijača iz kojih se vidi kakav odnos imaju sa Rambom. Rambo je ostao velika faca.ps. Kakva je budaletina onaj Jeremić, čoveče...

Edited by McCabe
Link to comment
Rambova karijera je neuništiva, ni Darko joj ništa ne može.Da ne budem skroz hejter - nije ovo loše ali ipak bespotrebno opterećeno nekim prenaglašavanjima koje se kreću od zvuka lopte u mreži do razgovora sa porodicom. Najvrednija stvar u filmu je 101% iskren intervju koji je dao brazilskim novinarima nakon što je ušao u Kuću slavnih. Plus, fantastični snimci brazilskih navijača iz kojih se vidi kakav odnos imaju sa Rambom. Rambo je ostao velika faca.ps. Kakva je budaletina onaj Jeremić, čoveče...
+1btw, slikao sam se sa onim carem iz brazila. kakva majica :lol:ali lik je kao iz crtanog filma :D Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...