Jump to content
IGNORED

Beldocs


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    12

  • gospa buba

    9

  • Ryan Franco

    7

  • Feindouno

    3

'oce biti karata za Ramba na dan utakmice premijere ili da saljem nekog da mi kupi ranije?
mogu ja da ti kupim ranije, ali da priznas da je uejd lazni mvp.
Link to comment
Interesovanje je veliko, a i biće gomila gostiju na otvaranju, tako da ti je bolje da uzmeš ranije.
a na neotvaranju, na surovoj periferiji sveta, kao sto je npr dksg, kako se cijeni da ce biti navale? ne za ramba, nego generalno?
Link to comment

ma ne verujem da će biti nešto spec. ovo je ipak otvaranje pa zato bih rekao da se treba ranije obezbediti.gde bre navala? ko će da se cima studenjaka da gleda dokumentarce?inače ovaj film nemojte gledati. ja ako i odem, otići ću da urlam tokom projekcije.

Edited by McCabe
Link to comment
ma ne verujem da će biti nešto spec. ovo je ipak otvaranje pa zato bih rekao da se treba ranije obezbediti.gde bre navala? ko će da se cima studenjaka da gleda dokumentarce?inače ovaj film nemojte gledati. ja ako i odem, otići ću da urlam tokom projekcije.
Je l' toliko glupo kao što se vidi iz priloženog teksta ili je još bolje?
Link to comment
ma ne verujem da će biti nešto spec. ovo je ipak otvaranje pa zato bih rekao da se treba ranije obezbediti.gde bre navala? ko će da se cima studenjaka da gleda dokumentarce?
pa kako ko? mi iz kraja, koji se necemo cimati do beograda? elem, dakle, stampedo na studenjak se ne ochekuje ^_^
Link to comment
pa kako ko? mi iz kraja, koji se necemo cimati do beograda? elem, dakle, stampedo na studenjak se ne ochekuje ^_^
kad nagrnu studenti da gledaju ovohttp://www.beldocs.rs/filmovi.php?selection=view&id=7:Dsta planirate da gledate?
Link to comment
kad nagrnu studenti da gledaju ovohttp://www.beldocs.rs/filmovi.php?selection=view&id=7:Dsta planirate da gledate?
o boj. koji sve parametri utichu na moj zivot, da prvo izuchim program kod studenata, onda da vidim koje babe mogu da chuvaju koju decu i kada, pa ce se na osnovu toga doneti odluke. kulturni zivot je prepun opasnosti.taj finski je vrlo primamljiv, i jedan domaci, sad ne mogu da se setim naslova... seticu se. Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...