Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

prebacicu posle fudbala ili sutra ove prethodne postove ovamo da bude sve na jednom mestu.odlicna mi je pirgava, svaki put se iznenadim da je ameri nisu poamericili.nego ne mogu da se odlucim da li da presecem sa dancima, ili da prodje americanska, pa da pocnem sa dancima.

Link to comment

A ti mislis da sam te ozbiljno shvatio ;).Nego sta mislite o:-Tempu price?Presporo, taman?-Broju likova koji su uvedeni u pricu?Jel vam mnogo malo. zbunjujuce?

Link to comment

nije mi presporo, ma kakvi. plasila sam se bas toga, da ce praviti akcijasenje, nemam nista protiv, ali nije ovo takva prica. dovoljno je "savremen" ovaj sto satro duva, nema potrebe za vise. ako vec imam neku asocijaciju, onda je to prime suspect, odnosno svi ti savrseni britanski krimi serijali.

Link to comment
nego ne mogu da se odlucim da li da presecem sa dancima, ili da prodje americanska, pa da pocnem sa dancima.
ja nisam mogao da čekam, skinuo i odgledao dance, sad ću ovo na miru da ispratim.
Link to comment

Ja čekam da sprže celu sezonu, pa onda da odgledam. Totalno sam se odvikao od klasičnog gledanja serija, tipa jednom nedeljno ili dnevno. Sad kad uhvatim neku seriju, skrljam za vikend po 7-8 epizoda, onako manijački.Prvu sezonu danske sam odgledao i legla mi je fenomenalno. Skoro nisam gledao neku krimi seriju sa takvim suspensom.A muzička tema iz danske verzije kida kako je dobra.

Link to comment
A ti mislis da sam te ozbiljno shvatio ;).Nego sta mislite o:-Tempu price?Presporo, taman?-Broju likova koji su uvedeni u pricu?Jel vam mnogo malo. zbunjujuce?

:(

Prica mi je OK. Odgovara mi ta sporost, depresivno okruzenje,... Podseca me na Insomniu sa Pacinom nekako. Jedino sto malo ubija ritam su roditelji i njihova patnja. Valjda ce imati veci znacaj za pricu do kraja

Link to comment

Odgledao sam 3 epizode i za sada je odlicna. Dobro su se setili da forsiraju ovu vrstu serije gde se kroz 10ak epizoda resava jedan slucaj (Damages, The Wire, Rubicon... pa cak nekada Twin Peaks). Svaka od nabrojanih serija je bila odlicna. Ne sumnjam da ce i ova biti takva. Za sada cita petica.

Edited by Milosh76
Link to comment

Koliko vidim neki gledaju dansku, neki americku verziju, a neki obe uporedo.Ja sam se odlucio da pratim americku na AMC (u nedelju uvece je bila 5. epizoda), i mogu da kazem da je serija za sad sjajno uradjena. Blage veze nemam ko bi mogao da bude ubica, sumnjivi su mi svi po malo, mada su mi neki sumnjiviji od drugih. Likovi su isto odlicno obradjeni, pogotovu dvoje inspektora. Kad se zavrsi ovo, obavezno cu da pogledam danski original.

Link to comment

super mi je poster:who-killed-rosie-larsen-290x290.jpgmeni bas odgovara ovakav tempo serije. likovi su mi uglavnom dobri, jedino me malo nervira det. holder. previse je kul i izgleda mi taman kao neki fan soundgardena ili tako nesto. roditelji su za sad malo beskorisni, iako michelle forbes i brent sexton odlicno glume. btw, glumac koji glumi naseg trenutnog prime suspecta je brendan sexton, ali mislim da nisu u srodstvu... sad vidjeh na imdbu da je on igrao u empire records :Dima slicnosti sa twin peaksom, ali po meni i sa veronicom mars. cak se i jedan od onih klinaca koji su bili osumnjiceni u prosloj epizodi preziva echolls :)edit: recimo da mi je zamjerka to sto novinari ne salecu roditelje i sto izgleda da nemaju nijednog jedinog prijatelja/komsiju koji bi bio fin prema njima. bilo bi mi skroz logicno da su novinari jako zainteresovani za slucaj, s obzirom da sa ubistvom ima veze [makar i indirektno] jedan od kandidata za gradonacelnika

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...