Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

  • 2 weeks later...

gleda li ko the killing? meni se svidja i ova treca. razmisljam da ipak skinem dance, nervira me da cekam toliko do sledece epizode..

Link to comment

Odgledao 3 (zapravo 4 ) epizode The Killing.Osvezavajuce usporena (ako nije kontradiktorno) serija.Al glavni mi je utisak sto me lepsa polovina gadjala jastukom kad sam joj rekao:Sta da pustim sledecu? Pa nema vise samo su 4 epizode emitovane.. :lol: :lol:

Link to comment
Odgledao 3 (zapravo 4 ) epizode The Killing. Osvezavajuce usporena (ako nije kontradiktorno) serija.
sta mislis ko je ubojica? meni je sumljiv onaj prijatelj rouzinog oca. a i, s obzirom da je rouzin stari ocigledno u proslosti radio nesto nelegalno, vrlo moguce da je nesto u vezi sa tim. mada, mozda i neko iz kampanje za gradonacelnika. mada sumnjam da je sam gradonacelnik ubica, to bi bilo glupo
Link to comment
sta mislis ko je ubojica? meni je sumljiv onaj prijatelj rouzinog oca.
Osecam da je upravo on, provali kako u 1 sceni forenzicar obavesti ovu Lindenovu da je ubica profesionalac i onda odmah u sledecoj dobijemo ovog prijatelja Rouzinog oca u kadru.
Link to comment
sta mislis ko je ubojica? meni je sumljiv onaj prijatelj rouzinog oca. a i, s obzirom da je rouzin stari ocigledno u proslosti radio nesto nelegalno, vrlo moguce da je nesto u vezi sa tim. mada, mozda i neko iz kampanje za gradonacelnika. mada sumnjam da je sam gradonacelnik ubica, to bi bilo glupo
Osecam da je upravo on, provali kako u 1 sceni forenzicar obavesti ovu Lindenovu da je ubica profesionalac i onda odmah u sledecoj dobijemo ovog prijatelja Rouzinog oca u kadru.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaspoiler, druze, koristite spoiler... cool.gif Edited by Milosh76
Link to comment

kao sto rece kalavera, sve su to samo nase spekulacije, nema spojlera.mozda bi mogli i 1 poseban topic otvorit, ima nas nekoliko koji pratimo seriju...

Link to comment
kao sto rece kalavera, sve su to samo nase spekulacije, nema spojlera.mozda bi mogli i 1 poseban topic otvorit, ima nas nekoliko koji pratimo seriju...
odgledao sam prve tri epizode rimejka, a nakon toga sam našao na netu original i odgledao sve :Dfenomenalna serija....samo toliko, neću da vam kvarim ugođaj.inače serija ima i drugu sezonu, i nju sam skinuo i krenuo da gledam....priča nama veze sa prvim serijalom ali je nivo isti.treća ide valjda 2012. godine.
Link to comment
kao sto rece kalavera, sve su to samo nase spekulacije, nema spojlera.mozda bi mogli i 1 poseban topic otvorit, ima nas nekoliko koji pratimo seriju...
Ajd ja cu da budem bezobrazan pa da otvorim....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...