Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

elem, da podsjetim da veceras pocinje nova amc serija, the killing. recenzije su prilicno dobre, porede je sa rubicon [po tempu i kvalitetu, ne po temi serije...]
Danski original je odličan, ali imam poverenje i u AMC...Btw - Mildred, anyone? Nije valjda da niko nije gledao...
Link to comment
  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

Danski original je odličan, ali imam poverenje i u AMC...Btw - Mildred, anyone? Nije valjda da niko nije gledao...
Ja sam na danskom, i bila mi ok, ali prethodno sam gledao Wallandera i Beck-a u švedskoj produkciji, pa sam tako nešto i očekivao
Link to comment
The killing je nesto kao Damages ili Rubicon - jedna prica podeljena na 12 epizoda ili je svaka epizoda za sebe?
Kao Rubicon. Cak je i na istoj televiziji. Ko voli murder mystery trilere, apsolutno preporucujem.
Link to comment
The killing super izgleda. Thumbs up! Mozda skinem i danski original.
warez BezBroja ima dansku verziju sa eng titlovima, cepa americku ko svinja masan dzak
Link to comment
warez BezBroja ima dansku verziju sa eng titlovima, cepa americku ko svinja masan dzak
ima i na docs4you, uz norveške i švedske krimiće, sve vrhunska produkcija
Link to comment
The killing super izgleda. Thumbs up! Mozda skinem i danski original.
i meni se čini da The Killing obećava. stavio pilot da se skida, hvala na preporuci :)slabo sam gledao serije u poslednje vreme, ništa mi nije posebno privuklo pažnju...
Link to comment

gledam the killing danski i sve vreme mislim o ovom politicaru kako me podseca na nekoga i kako pored toga sto mi lici na nekoga, ima savrsen nos...i onda se setim da bih mogla da proverim ima li brata...i ima... mads mikkelsena. kog sam, cini mi se, kacila na sebriliti droolu kao osobu koja ima savrsen nos.za sada, ova danska glumica mi je simpaticnija.edit: kud spomenuste ovaj danski original, 13 epizoda sam spucala od juce :| aj da bar mogu da pratim kao americke serije, malo slusam, manje gledam, vise radim nesto drugo... koja udica :|

Edited by Killiana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...