Jump to content
IGNORED

tenis - kladjenje


Fins fleet

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    18

  • loser

    16

  • Feindouno

    15

  • Fins fleet

    12

Sad sam pogledao, pre neki dan sam igrao total games 3-way, gde je malo siri opseg za "X", recimo ima sada 22-24 na nekom challengeru. Zato me ovo zbunilo, nisam ja kriv. :blush:

Link to comment

Trebaju mu dva brajka al da drugi obavezno bude u 8. gemu kod 5:2 za Rafu.Inace, meni je za tu igru kvota 5 deluje realno. Pre jedno 4-5 godina Mozzart je imao igru HX sa kvotom 6. Ja sam jedno vreme fino prolazio igrajuci tu igu (u proseku sam svaku petu pogadjao), al su onda ukinuli to i presli da dvostruku hendikep sa granicama na pola gema, pa nema iksa.

Link to comment
Ja sam naucio da, kad se igra na pesku, nikad ne smem igrati over u mecu Nadala i bilo koga. I da je margina 12.5.
Fino ga pere Endi :)edit: evo i kazne u trecem ali je ipak over :D Edited by Feindouno
Link to comment

Ferrer +5 na 2? Meni lici na poklon.edit: Jos jedna zanimljiva kvota: 3.25 da ce biti tie breaka. Mislim da nije bio nijedan ni u 1/4 ni u 1/2 finalima, ispravite me ako gresim. Pa vreme je.

Edited by Fins fleet
Link to comment
  • 1 month later...

Ivanovic to lose in 2nd round. protiv bilo kogaedit: Lukasz Kubot @ 13.00Single 24/05/2011 15:13:35 uzeo sam ga na sitno kad je dobio 3. set, u 5. se vratio iz 0-3 na 5-3* :Hail: aj da i njega izbaksuzirami naravno Johanna Larsson @ 3.50Single 24/05/2011 14:15:06 :wub:

Edited by Dziber
Link to comment

Moracete mi verovati na rec, ali evo sta sam sve danas pogodio na 1 tiketu i prosao kvotu 83!Gimeno Traver - Haase h2 na +1.5 set (0:3)Andujar - Giraldo h1 na -1.5 (3:0)Melzer - Beck h1 na -2.5 (3:0)Volandri - Clement h2 na +2.5 (1:3)Erakovic - Rus bezh2 (1:2)Stephens - Baltacha h2 na -1.5 (0:2)i na kraju sam cekaoPetkovic - Jovanovski +19,5 gm (6:4, 7:6)Da sam jos ova tri underdoga stavio bez hendikepa, bila bi kvota kapiram 200! :) Bez da znam koje su kvote i hendikepi, pa samim tim ni sta vredi igrati, sutra kapiram da: Montanes bije Ramirez Hidalga 3:0 ... Halep ce namuciti Stosur, plus gemovi i verovatno 3 seta ... Nishikori - Stakhovsky plus ... Tipsarevic - Riba u najboljem slucaju 3:1, mozda i svih pet setova ... Govortsova uzima bar set Bartoli, koja se nesto povredila neposredno pred RG ... Safarova - Goerges plus gemovi ...

Link to comment

1 Albert Montanes -6.5 French Open 2011 - Mens - Ruben Ramirez-Hidalgo vs Albert Montanes(Handicap 2-Way - Games Won) 25/05/2011 None 1.90 To Run 2 Under 27.5 French Open 2011 - Mens - Maxime Teixeira vs Roger Federer(Total Games 2-Way) 25/05/2011 None 1.72 Won :fantom:

Link to comment
30xg3zo.jpgBode oči....Ne znam zašto Stahovski ne bi mogao da pobedi - Ferer ove godine ne igra bog-zna-šta!!! Kvota je stvarno primamljujuća. A i Skjavone, prošle godine je dobila ovaj turnir a sada sudeći po kvoti nije neki favorit ni u ovom kolu... Edited by tempo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...