Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Nešto na šta sam se navukla iz Avona, nisam videla nigde drugo ovako nešto, pa kad vidim da neko valja Avon, uzmem odmah. Pri tome je uvek na akcijama, jer ga valjda niko sem mene ne kupuje :lolol:

Radi se o nekom kao parfemu za pokućni tekstil, kako ga i koristim, mada prskam i po odeći. Ima neviđeno prijatan miris kamilice uz vrlo malo lavande, i stvarno je baš relax. 

Onda se pojavila i ova neka gel maska, a ima i puter za telo, ali mi sad nije stigao..... Uglavnom, preporuka za sve pare, i za veće od plaćenih. 

 

FB_IMG_1649946214914.thumb.jpg.80e6295eeff24ca4469a08106b09c0f4.jpg

  • +1 2
Link to comment

imala sam neku planet spa masku, bila je totalno ok za hidrataciju. sad nemam avon damu u okruzenju :D

 

e, maske. sta jos dobro postoji, a da nije sheet, ide mi na nerve ta mamipara?

Link to comment
8 minutes ago, morgana said:

imala sam neku planet spa masku, bila je totalno ok za hidrataciju. sad nemam avon damu u okruzenju :D

 

e, maske. sta jos dobro postoji, a da nije sheet, ide mi na nerve ta mamipara?

 

Pa šta znam, ovo je maska-krema, ne ispira se, a one što se ispiraju generalno slabo koristim. Misliš na te ili na kreme generalno?

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

 

Pa šta znam, ovo je maska-krema, ne ispira se, a one što se ispiraju generalno slabo koristim. Misliš na te ili na kreme generalno?

 

bas na maske. afrodita su mi nekad bile ok, sad vise ne, azijske sheet ne isprobavam iz principe plus necu da dajem velike pare za maske, radije ih cuvam za kreme. avene hidrantna maska je bila ok, kao malo jaca krema.

  • +1 2
Link to comment

Zaboravljam ovo cudo da preporucim. Koristim ga skoro dva meseca, da covek ne poveruje!!! U soku sam. 

 

To uvece, a preko dana namazem onu gustu odvratnu niveu. 

 

Paula's Choice CLINICAL 1% Retinol Treatment Cream with Peptides, Vitamin C & Licorice Extract, Anti-Aging & Wrinkles, 1 Ounce, PACKAGING MAY VARY https://www.amazon.com/dp/B00L5O2ZXK/ref=cm_sw_r_apan_i_KWZKM0D7X5GHRWWPWHBV?_encoding=UTF8&psc=1

Screenshot_20220416-105407.jpg

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, morgana said:

taj retinol je odlican

 

a i bha paula's choice, nijedan drugi proizvoda sa salicilnom kiselinom ne moze ni da mu se priblizi

 

Za sta je taj bha?

Link to comment
12 hours ago, mustang said:

Zaboravljam ovo cudo da preporucim. Koristim ga skoro dva meseca, da covek ne poveruje!!! U soku sam. 

 

To uvece, a preko dana namazem onu gustu odvratnu niveu. 

 

Paula's Choice CLINICAL 1% Retinol Treatment Cream with Peptides, Vitamin C & Licorice Extract, Anti-Aging & Wrinkles, 1 Ounce, PACKAGING MAY VARY https://www.amazon.com/dp/B00L5O2ZXK/ref=cm_sw_r_apan_i_KWZKM0D7X5GHRWWPWHBV?_encoding=UTF8&psc=1

Screenshot_20220416-105407.jpg

nadam se da znaš da zbog retinola preko dana pod obavezno lice moraš da mažeš spf da te sunce ne spali. obzirom gde živiš i koliko si na suncu preporučljivo je spf50.

 

Link to comment
7 hours ago, mustang said:

 

Za sta je taj bha?

 

bha je hemijski piling odlican za ciscenje pora (tj sredjivanje mitesera ili sl) 

 

sa retinolom naravno spf kao sto beta kaze. 

Link to comment

Imam spf 15, al zaboravljam da ga stavim, ovaj 

https://www.ulta.com/p/ultra-calming-daily-moisturizer-spf-15-prod410002

 

 

Ona nivea ni vazduh ne moze da probije...znam znam treba spf...jebiga, ne znam zasto imam averziju prema tome ..valjda sto ovde malo malo pa povuku jer su kancerogeni 

 

Sad cu da pitam drugaricu, ona se bas razume u sve ove pizdarije i tera me da koristim, da li mi treba i taj bha

 

 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, Lena said:

@morgana Samo da prijavim da sam po tvojoj preporuci uzela Afroditin body butter i super mi je :wub:

Inače sam često koristila ovo Vaseline mleko za telo, za moju kožu je odlično.

504815_0_1.jpg

 

 

bas mi je drago, mislim da bi odgovaralo vecini osim mozda ako imaju ekstremno suvu kozu

  • +1 1
Link to comment

a el mogu retinol uveche, zaboravicu po danu spf, a i ne podnosim kreme po danu :unsure:

imam neku vodicu retinol bash je volim, ako to mackam pred spavanje, jer cu da se neubudjam na dnevnom svetlu? i jel to znachi bash sunce sunce, ono da chekam 17 kod opshtine u 4 popodne ili samo dnevno svetlo? :unsure:

prashtajte shto nishta ne znam [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Haha 1
Link to comment

koliko retinola? ako je 0.00nesto, mozda i mozes sad (ali ne i na ljeto), a sa ozbiljnim % retinola ni pod razno na sunce bez spf

 

kako ti se zove vodica?

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...