Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

catrice je meni, sa tom linijom koju je ubio, bio bolji od mnogo skupljih, pokrivna moc odlicna, nijanse super, nisu kardasijan nude nego ovozemaljske, kremast bez satena bez sedefa, njeguje usne. zasto su ga ukinuli nikad necu znati, vrijedio je mnogo vise od tih 400-500 din.

 

e, al za usne mi je vjerovatno najbolja kupovina ikad ipak urban decay prajmer tj baza za ruz u debeloj olovci, prozirna, i ista takva tanka olovka za konture. preko toga koji god ruze traje i ne curi. jedina mana te baze za ruz je sto je mekana pa se dosta brzo trosi ali opet itekako vrijedi, doslovno se isplati ustedom ruza.

 

 

2625237.jpg

3246966.jpg

Edited by morgana
  • +1 3
Link to comment

vrijedi itekako, umjesto dva sloja ruza stavis sloj prajmera i sloj ruza, nije mi se nikad desilo da moram da popravljam i dopunjujem naknadno, satima. ni ne nosim ruz sa sobom. 

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...
20 minutes ago, gospa buba said:

kako si se ti odluchila?

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Nisam se pitala :D

 

Bff mi dosla pa smo imale kod kuce mali facial treatment. A jes mi sad bolja koza, sva sijam ko svetionik, zdravo i ješno :D

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

dva najbolja povoljna ili jeftina kozmeticka proizvoda. puter je u rangu srednje hranljivih body shop-ovih, a mast za usne (realno vazelin sa nesto kakao putera) nema premca za vjetar i grijnu sezonu. 

 

90557_0_1.jpg 305210560062.jpg?quality=80&bg-color=255

Edited by morgana
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
14 minutes ago, morgana said:

dva najbolja povoljna ili jeftina kozmeticka proizvoda. puter je u rangu srednje hranljivih body shop-ovih, a mast za usne (realno vazelin sa nesto kakao putera) nema premca za vjetar i grijnu sezonu. 

 

90557_0_1.jpg 305210560062.jpg?quality=80&bg-color=255

Mast za usne kupuješ u apotekama, ili ga ima i u parfimerijama?

Link to comment
Just now, Ptica trkacica said:

Mast za usne kupuješ u apotekama, ili ga ima i u parfimerijama?

 

ima u liliju i dm-u, povremeno ova sa kakao puterom, a stalno, koliko vidim, sa alojom i bez dodataka (tj obican vazelin). kosta oko 140 dinara.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...