Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

16 hours ago, mustang said:

A da, kada vidim zenu sa crvenim karminom a da joj dobro stoji prosto joj pozavidim!

 

 

Nije da bih joj zavidela, ali definitivno odskace pozitivno kada neko ume da nosi lep karmin. Ne znam to bolje da objasnim, cini mi se da nekim licima malo karmina bas bas dobro stoji. To se izgubi medju armijama prenasminkanih devojaka, na kojima prvo primetis slojeve pudera (ili cega vec).

 

Na sebi ne bih mogla da zamislim sminku, nikada me nije privlacilo, zapravo nista od tih malih intervencija na telu i licu. Meni i malo duzi nokti smetaju, grickam grickalicom cim porastu milimetar. Pustila sam jednom malu bratanicu da mi nanese nesto na obraze, sto je ispalo onako klovnovski smesno :D i drugarice iz fazona, dok su se one spremale i sminkale za izlazak. Bas mi se nije svidelo kako sam ispala, potpuno strana sebi, a bilo je veoma skromno, i brzo smo to skinule :)

 

Da li lakiranje noktiju pada pod sminkanje? Prijatelji mog muza imaju klinca od pet ili sest godina koji je sam od sebe pozeleo da lakira nokte. Roditelji su mu prilicni nerd-ovi i metalci, mama ima neke ljubicaste plamenove kose, poneki pirsing, i povremeno karmin na usnama, ali ne secam se da li lakira i nokte. A malisa ima svaki nokat u razlicitoj boji, i tako menja stalno. Vrsta igre valjda, meni simpaticno :) pogotovo u kombinaciji sa njegovom divljom i kovrdzavom kosom, i omiljenim bojama zutom i narandzastom.

Link to comment

crveni karmin je samo stvar navike. prvi put kad sam ga stavila izgledala sam sebi kao majmunce sa mustangove slike. sad mi je skroz ok, volim. ali na meni je sve ostalo teski minimalizam u bojama, tj prevashodno crno, pa ruz dodje kao poruka da nisam prezivjela mozdanu smrt nego se samo tako oblacim.

Link to comment

Moja omiljena boja crvenog karmina je u spojleru.

Spoiler

8D038F53-99CF-4F3E-A3EC-28B6FBE19653.jpeg.d1ade67221f09899996a6b80094929b9.jpeg

 

Ima i kad nosim cigla crveno ili svetlocrveno ili bordo. Ali one su second best...

Edited by pt 2.0
Link to comment

to je dobra boja.

ja sam sad za balet bila poslata da kupim crveni karmin, pa povela baticu, pa smo se zivi izmazali po rukama probavajuci, dok ne nadjosmo 'pravo' crveno :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment
  • 3 months later...

nestaje mi okoloocne kreme, molim vucica da ukine yabranu rada tryihg centara da kupim sta mi treba, a poslije nek opet zatvara

ni lookfantastic ni feelunique ne salju u srbiju trenutno. ua!

Link to comment

parfimerija anabella (to je ona novija u knez mihailovoj) preko fb radi porucivanje i dostavu online. jasmin je nesto suzio asortiman. metropoliten sajt je crkao. lili dostavni termin treba ubosti u podne, potraznja je ogromna.

ostaju apoteke.

Link to comment

gospode boze ja mazem shta stignem, u ogledalo se pogledujem samo van policijskog sata, shminkam se za pod masku isuse.gif

 

kakve cemo karakondzule da budemo rolf.gif

 

ovo mi je shansa da nadjem 14 labela i sve ih potroshim :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...