Jump to content
IGNORED

Račun za roaming od 6.000 evra


JozoMujica

Recommended Posts

Mislim da su dužni da ti objasne sve, kakvo crno naplaćivanje prilikom kačenja na Wi-Fi? A ti adasevicu, idi sa sestrom pa ih oteraj u pi*ku materinu ako ti pomenu virus. Meni je VIP zakinuo 50 minuta od pretplate za prošli mesec, a listing koji sam skinuo sa njihovog sajta se ne poklapa sa iznosom računa koji sam platio. Videćemo kako će da se ponašaju kada pošaljem žalbu.

Link to comment
  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    25

  • Аврам Гојић

    22

  • henrik larsson

    20

  • Indy

    16

Dakle, svaku stavku na računu na kojoj piše "ostale usluge" nemojte plaćati, jer nisu navedene u vašim obavezama u ugovoru, a oni često sve živo podvode pod to. Ja sam ih karao na sudovima za to.

Link to comment
Mad about metered billing? They were in 1886, too
But while measured service initially succeeded in San Francisco and Buffalo, it failed everywhere else throughout the decade. Consumers could not shake the suspicion that its real purpose was to get them to pay more money to the telephone company. And so they resorted to what we would call boycotts and they called "strikes" to make their dissatisfaction known. ...This didn't mean that Bell franchises and their indie competitors set to work connecting everyone—that project wouldn't get underway for decades. "Rather, it consisted of the telephone operating companies' acceptance of the novel idea that they had an obligation to provide the entire population with some kind of access to the telephone network."The crabby druggists who staged the first telephone revolts probably didn't give a whit about this. But they deserve credit for getting the ball started anyway. They were the first to raise crucial questions. Is telephone service a convenience or a necessity? If the latter, who decides the conditions under which it is offered? 130 years later, such debates rage on.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam kuda ovo da stavim, problem je totalno imbecilan. Svodi se pitanje na, cime mogu da pretim Telekomu ili Posti?Sestra je htela da uzme neki telefon kod MTS-a na ugovor, pa su joj rekli da ne moze, jer ima dug na starom broju koji je odavno ugasen. Priznanicu o uplati naravno ima, nego se ispostavilo da su u Posti upisali pogresan poziv na broj (razlikuje se par brojeva na pocetku). U Posti se prave ludi i kazu da je kod njih evidentirano sve kako treba, u MTS-u su i dodatno bezobrazni s izjavama "mozda je neki drugi dug servisiran" (sve uplatnice naravno postoje). Stvarno sam u tom trenutku pozeleo da idem da urlam na nekog, ali ona nece da ide sa mnom (za sada) :). A i bolje da cuvam(o) zivce. Problem je dakle posebno imbecilan, jer se radi o 500 dinara, ali je ponekad princip jeli bitan.

Link to comment
Ne znam kuda ovo da stavim, problem je totalno imbecilan. Svodi se pitanje na, cime mogu da pretim Telekomu ili Posti?Sestra je htela da uzme neki telefon kod MTS-a na ugovor, pa su joj rekli da ne moze, jer ima dug na starom broju koji je odavno ugasen. Priznanicu o uplati naravno ima, nego se ispostavilo da su u Posti upisali pogresan poziv na broj (razlikuje se par brojeva na pocetku). U Posti se prave ludi i kazu da je kod njih evidentirano sve kako treba, u MTS-u su i dodatno bezobrazni s izjavama "mozda je neki drugi dug servisiran" (sve uplatnice naravno postoje). Stvarno sam u tom trenutku pozeleo da idem da urlam na nekog, ali ona nece da ide sa mnom (za sada) :). A i bolje da cuvam(o) zivce. Problem je dakle posebno imbecilan, jer se radi o 500 dinara, ali je ponekad princip jeli bitan.
Uhhhh stoka je to...Meni se to desilo kod telenora, izgubio onu njihovu uplatnicu što stiže poštom i onda sam na onoj opštoj pogrešno upisao poziv na broj i nikako da mi uključe odlazne pozive.Odem na onaj pult u novom merkatoru i devojka uz osmeh aktivira broj uz reči:Jeste do vas greška , ali račun na koji stiže je naš , uključen vam je broj izvolite...Ja sam pravo da ti kažem bio iznenađen, ali mi nije smetalo...Samo ilustrujem da kad neko hoće onda i može...Nego kod tebe ISPRAVNO piše, a greška je do prekucavanja u pošti?
Link to comment

Pise nepravilno, pogresno su upisali u Posti u procesu uplate. Na onom ostatku od racuna pise poziv na broj koji je u prve tri cifre pogresan... U Posti kazu da su kao pogresili, ali da su pare otisle i to Telekomu sigurno stoji na nerasporedjenim sredstvima (posto je pogresan poziv na broj), a u Telekomu tvrde da nema nikakve uplate.To je staro valjda godinu dana i u medjuvremenu je ugasila taj broj i nista nisu rekli. Posle je bila jos nekim povodom s novim brojem, pa je to kao iskrslo, ona pokazala racune, napisali reklamaciju i nisu pravili pitanje...Mislim stvarno nema smisla, sad treba neko da gubi vreme dok ga dve firme ping ponguju. Naravno da u krajnjoj liniji mogu da se izderem na nekog i da kazem da me boli q i da to oni rese sami, ali sam hteo da pitam jel moze realno necim da im se pripreti i bez urlanja.

Edited by Venom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...