Jump to content
IGNORED

Račun za roaming od 6.000 evra


JozoMujica

Recommended Posts

Naime, Goran je odlučio da koristeći 3G studentski paket mt:s-a odgleda serije Selo gori, a baba se češlja i Moj rođak sa sela, dok je bio u Slovačkoj, u trajanju od 111 minuta. Time je ostvario 354 megabajta protoka, i račun od oko šest hiljada evra.
He, he.
Link to comment
  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    25

  • Аврам Гојић

    22

  • henrik larsson

    20

  • Indy

    16

Mda, da uživamo na internacionane telekomske harače skrojene da ljudima u nevolji isisa što više para, meni tog jadnika žao, nema veze što je budala.
Jest, nevolja kad si u tudjini pa ne mož da gledaš omiljene serije.
Link to comment

fora je u tome sto provajderi ne pruzaju dovoljno informacija o mogucim troskovima koristenja usluga. to jest, kriju ih koliko je god to moguce. panglu svakako nije bio svestan koliko ce ga zadovoljstvo gledanja 2 serije kostati. takodje, problem ovde nije neka budala, nego sama mogucnost da napravis toliki trosak. dovoljno je da turis nezakljucani telefon u dzep, posebno ako ima touchscreen, i onda je nebo granica. dakle, iz ugla zastite potrosaca, kompanije bi morale da uvedu neke limite na potrosnju u ovakvim situacijama. recimo da ti ogranice protok na 10 mb u romingu dnevno. i da sam konzument mora da zatrazi ukidanje tog limita ako zeli. missim, kazna za momenat besvesti ne sme biti dozivotno duznicko ropstvo.

Edited by Miralem
Link to comment
Jest, nevolja kad si u tudjini pa ne mož da gledaš omiljene serije.
Ume da bude nevolja ako neko slomi nogu u tuđini, pa mu za prateće telefoniranje osiguravajućoj kompaniji napucaju 10000 dinara. Šta ćeš, nije lako sakatom da odskakuće do najbliže trafike i kupuje budget karticu. Mnogi kulturni i urbani se dadoše zeznuti na isti način, a sam intelektualac do intelktualca, sluša Lajbah u sve 16. To što se neko neupućen/glup/ljakse/šta god nasadi povremeno, ne menja činjenicu da su telekomovi jedna banda, a još manje će me stimulisati da se radujem što je neko ko voli seljačku seriju odran.
Link to comment
Zabalujev, roaming je luksuz.
Ne brini se, kapitalzam je siguran.
naravno, telekomi su đubrad, ali koliko glup treba da budeš da gledaš serije u roamingu, kada te samo SMS iz inostranstva košta koliko, barem 30 dindži?
Tržište loše vaspitava, a mukom takvih bambusa da se nafatiraju drugi bambusi. Edited by Zabalujev
Link to comment
Ume da bude nevolja ako neko slomi nogu u tuđini, pa mu za prateće telefoniranje osiguravajućoj kompaniji napucaju 10000 dinara. Šta ćeš, nije lako sakatom da odskakuće do najbliže trafike i kupuje budget karticu. Mnogi kulturni i urbani se dadoše zeznuti na isti način, a sam intelektualac do intelktualca, sluša Lajbah u sve 16. To što se neko neupućen/glup/ljakse/šta god nasadi povremeno, ne menja činjenicu da su telekomovi jedna banda, a još manje će me stimulisati da se radujem što je neko ko voli seljačku seriju odran.
+1
Link to comment
Ne brini se, kapitalzam je siguran.
Moram da se brinem... vi sa daleke, makar i salonske, levice kad se dohvatite ovakvih prica uskoro moze veoma lako da ispadne da je mobile roaming ljudsko pravo koje treba da bude zakonom garantovano.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...