Jump to content
IGNORED

NGO?


nautilus

Recommended Posts

velika je to promjena, treba promijeniti navike, prijatelje religiju..... :isuse:
Pa jasta, nece valjda to ciniti iz istinske ljubavi za bliznjeg svoga. <_< Edited by Indy
Link to comment
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vilhelmina

    14

  • Indy

    12

  • Аврам Гојић

    11

  • kapetanm

    9

Na nekom mom mikro uzorku sekte su se pokazale dobre za odvikavanje, dok ovi naši slabo...Jedino što se ovi vrate preparirani.
prepariran i ziv, to mu svakako dodje pozeljan ishod. ako vec mora neki...
Link to comment
(koje je nekim cudom <_< vec jednom preziveo)
vilhelmina, aj stvarno nemoj više. pliz. čitav rezon ti je bezvezan, ali ovo je valjda nešto najružnije što sam u životu čula/pročitala.
Link to comment
Licemerno bi bilo prisiljavati ovog momka da vodi racuna o svom detetu.
Uvek su mi bili cudni autoritarci i njihova izrazena briga oko dece, beba (a vrlo cesto i fetusa). Kada ta ista deca malo odrastu, od nj. brige ne ostaje nista. Vrlo cudno... Svi smo mi necija deca.
Link to comment
Uvek su mi bili cudni autoritarci i njihova izrazena briga oko dece, beba (a vrlo cesto i fetusa). Kada ta ista deca malo odrastu, od nj. brige ne ostaje nista. Vrlo cudno... Svi smo mi necija deca.
To je poznat fenomen - sociopate pokazuju osećajnost kad su u pitanju životinje i mala deca. Ene ti Toni Soprano se onoliko sekira oko pataka, kučića, konja i beba.
Link to comment
Uvek su mi bili cudni autoritarci i njihova izrazena briga oko dece, beba (a vrlo cesto i fetusa). Kada ta ista deca malo odrastu, od nj. brige ne ostaje nista. Vrlo cudno... Svi smo mi necija deca.
Jeste, ali to nečije dete od devetnaest godina je drugom, takođe nečijem detetu, od šesnaest godina, napravilo dete. O toj deci, niko ne brine, nemaju zdravstveno osiguranje, šta treba učiniti, pobrinuti se za "oca porodice" koji će posle preuzeti odgovornost za malolentnu majku i još maloletnije dete. Kada, koliko je vremena potrebno da se tom momku pomogne, da on postane sposoban da brine o porodici. Šta će do tada biti sa devojčicom-majkom i bebom. Kažu, nekoliko strana unazad, da je porodica neophodan oslonac u lečenju narkomana, da li je svaka porodica sposobna da pomogne, šta kada su i sami bespomoćni, šta kada su ugroženi.
To je poznat fenomen - sociopate pokazuju osećajnost kad su u pitanju životinje i mala deca. Ene ti Toni Soprano se onoliko sekira oko pataka, kučića, konja i beba.
Dok zdrave, socijalno odgovorne boli dupe za decu koja rađaju decu. Bitno je zbrinuti oca narkomana, majka je dužna da trpi, a dete nije imalo sreće, šta se može. Edited by Div
Link to comment
Jeste, ali to nečije dete od devetnaest godina je drugom, takođe nečijem detetu, od šesnaest godina, napravilo dete. O toj deci, niko ne brine, nemaju zdravstveno osiguranje, šta treba učiniti, pobrinuti se za "oca porodice" koji će posle preuzeti odgovornost za malolentnu majku i još maloletnije dete. Kada, koliko je vremena potrebno da se tom momku pomogne, da on postane sposoban da brine o porodici. Šta će do tada biti sa devojčicom-majkom i bebom. Kažu, nekoliko strana unazad, da je porodica neophodan oslonac u lečenju narkomana, da li je svaka porodica sposobna da pomogne, šta kada su i sami bespomoćni, šta kada su ugroženi.Dok zdrave, socijalno odgovorne boli dupe za decu koja rađaju decu. Bitno je zbrinuti oca narkomana, majka je dužna da trpi, a dete nije imalo sreće, šta se može.
Nista nisi razumeo a penish se tu nesto. Ne bih te zadrzavao (uostalom, takvog te pamtim sa svih tema)
Link to comment
  • 10 months later...
Alef, Viloticka i slicna ekipa bi napravila forum zanimljivijim. ;) EDIT & semele!
Слажем се, интересантније је кад има дијалектике, али онда је било доста пролупавања и злобних, увредљивих коментара. Шта ће мени то нпр.? Опозиција на форуму мора да се поштује и негује јер је јако важна. Додуше, ми на мом форуму не морамо сад нешто нарочито да им подилазимо јер смо у позицији да можемо да побеђујемо све живо аргументима.Иначе, у међувремену, администрирао сам форуме, прво Видовдан па ЖРУ, сад сам се коначно посветио том форуму који ми највише одговара. Да се мало и похвалим, за овај други тј. ЖРУ смо освојили прво место на вебфесту 2009.г. и то за само пола године постојања, ево и фотографије са доделе награда у скупштини Бг-а.http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/14535_334978005033_137708655033_9824474_3524066_n.jpgВидим неке из старог друштва, а јесу ли Васудева, Киник, Хела, Дунадан, онај Гојко и Стојко са вама или су на б92?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...