Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Ako hoces i da kupujes aplikacije prijavi se na htvatski store, adresu stavi pravu (srpsku). Ako hoces samo da downloudujes free aplikacije mozes da se prijavis i na americki store - pronadji kako se to radi bez unosenja broja kartice.

Link to comment
Ako hoces i da kupujes aplikacije prijavi se na htvatski store, adresu stavi pravu (srpsku). Ako hoces samo da downloudujes free aplikacije mozes da se prijavis i na americki store - pronadji kako se to radi bez unosenja broja kartice.
Ovako sam ja uradio pre jedno dve godine za ipod.Samo sto ima zackoljica da recimo neka free app bude dostupna za jednu zemlju a za drugu ne... Zato je bolje birati usa ili uk.Mada, davno je to bilo moguce da je sada drugacije.
Link to comment

Ja sam se prvo registrovao u USA, a onda i u Hrvatskoj (shvatio sam da zelim i neke aplikacije koje se placaju). Sad je zanimljivo za update. Kada sam ulogovan na hrvatski app store, ne radi mi update free aplikacija koje sam skinuo preko USA storea. Medjutim, kada sam ulogovan na USA nlog (nema vezanu karticu), radi update svih aplikacija (i onih koji su kupljene).Ima naznaka da ce se ovo menjati u iOS 6, i da besplatni update-ovi nece traziti login. Ne znam da li ovo znaci da se nece morati da ima nalog i za skidanje besplatnih aplikacija.

Link to comment

od motorole ne uzimati nista.negdasnji vrlo nezadovoljni korisnik droida2 (sa qvertijem)super napravljen telefon sa tako majstorski zasranim androidom da im se divim.

Link to comment
od motorole ne uzimati nista.negdasnji vrlo nezadovoljni korisnik droida2 (sa qvertijem)super napravljen telefon sa tako majstorski zasranim androidom da im se divim.
Jes. Bila mi jedna na testiranju. Bolji je ZTE od njih.Nema sync kontakta sa Outlookom nego outlook->gmail->telefon. Smesno.
Link to comment
Jes. Bila mi jedna na testiranju. Bolji je ZTE od njih.Nema sync kontakta sa Outlookom nego outlook->gmail->telefon. Smesno.
ma to manje vise, nego nakon par meseci krece da koci (od seckanja do zamrznutog ekrana), procesor se usijava, jede bateriju (jer procesor nesto drlja u pozadini)onda crkla maticna, zamenili je, ali problemi sa kocenjem i ostalim ostalinaravno, dobiti apdejt/fix od motorole je u domenu naucne fantastikenakon godinu i kusur popizdeo, poklonio zetu i kupio sgs2sad je najzad nasao root&CyanoGen ICS za njega, kaze telefon radi kao lud, bez problema, naravno.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja kupio neki kineski tablet. Vrlo sam zadovoljan. Jedini problem koji sam skopčao otkada je kod mene (7 dana) je da se malo sporije puni. Nisam imao bilo kakvih drugih problema.edit: naručio ga iz Kine. Došao prilično brzo. Odlično upakovan i zaštićen.

Edited by rugievithus
Link to comment
Ainol Novo 7 Elf 2 16GB Features:

OS: Android 4.0.3CPU: ARM Cortex-A9 Amlogic8726-M6 Dual Core(1.5GHz)GPU: Dual Core Mail 400×2RAM DDR3 1G + 1333MHzStorage 16GBScreen: 7 inch 5 points Capacitive Touchscreen, 1024*600 High-resolution LCD ScreenResolution: 1024*600 PixelsDisplay: LCDG-sensor: YesAndroid Market: YesCamera Front camera, 2 Megapixels

Ainol Novo 7 Elf 2 16GB Tablet PC Details:

Bluetooth: NoGPS: NoHDMI: Support 1080P and HDMI 1.4 Skype YesEmail and Browser: Yes, built inWIFI: Yes, 802.11 b/g/nMulti-Touch Yes, 5 points touchExtend Card Support TF card up to 32GB extendedFlash : Support Flash 10.2 (Adobe designed for Amlogic)3G : Not built in, support external 3G dongleOTG : Support(exfat,ntfs,fat32) Support (win2000/xp/vista/7)Video 1080P, AVI/MOV/MP4/RMVB/FLV/MKV…Music MP3/WMA/WAV/APE/AAC/FLAC/OGGEbook UMD, TXT, PDF, HTML, RTF, FB2…

Ainol Novo 7 Elf 2 16GB Port:

1 x Mini USB 2.0 OTG1 x TF Card1 x 3.5mm Earphone1 x Charger Port1 x mini HDMI

Ainol Novo 7 Elf 2 Tablet Weight: 333g Ainol Novo 7 Elf 2 Size: 189.3*120*11.2mm Ainol Novo 7 Elf 2 Battery :3700 MAh

Work Time: Video (WIFI Off) 7 Hours

Internet (WIFI On) 6 Hours

Izašao me s prevozom, carinom i pdv-om cca 160-165 evra. Edited by rugievithus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...