Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

 

 

 

 

 

Ne zaboravi da ako ga ne odglaviš konvencionalnim metodama iz prvog videa,  ovo formatting /wipe ima da pobriše sve što imaš na njemu, tako da razmisli imal' kakvih slika unuka i slično, u kom slučaju povedeš taštu u servis i ostaviš je tamo dok ne bude gotovo :)

  • +1 1
Link to comment
  • 6 months later...

Treba sedmogodišnjaku da kupim tablet, uglavnom za igrice/youtube dok ne savlada slova do kraja, a tad će ga moguće još nešto zanimati.

Ima li neko preporuku za spravu sa povoljnim odnosom cene i kvaliteta koja se može naći po domaćim prodavnicama? Na kojim tabletima se igraju vaša deca i kako su zadovoljna?

Link to comment
On 11.12.2021. at 19:46, JozoMujica said:

Treba sedmogodišnjaku da kupim tablet, uglavnom za igrice/youtube dok ne savlada slova do kraja, a tad će ga moguće još nešto zanimati.

Ima li neko preporuku za spravu sa povoljnim odnosom cene i kvaliteta koja se može naći po domaćim prodavnicama? Na kojim tabletima se igraju vaša deca i kako su zadovoljna?

Lenovo, Huawei, Samsung, sve budzet varijante, 150-250e, svi su bili ok za taj uzrast. Obzirom na broj godina uzmi i futrolu jer je velika verovatnoca padanja.

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, djeneralche said:

Lenovo, Huawei, Samsung, sve budzet varijante, 150-250e, svi su bili ok za taj uzrast. Obzirom na broj godina uzmi i futrolu jer je velika verovatnoca padanja.

Futrola imamo od prethodnog kad je imao 4 godine, nije pomogla. 😄

  • Haha 1
Link to comment
  • 3 months later...
18 minutes ago, djordje geprat said:

obzirom da za mesec dana treba da pređem na A1 kućni net za selo, vredi li uz to uzeti i ovaj tablet?

 

To je ozbiljan tablet, ne znam koje su potrebe ali radiće na njemu sve baš lepo.

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
On 3.4.2022. at 17:09, copkillah said:

 

To je ozbiljan tablet, ne znam koje su potrebe ali radiće na njemu sve baš lepo.

 

pazario ga pre neki dan. deluje da valja no priličan sam duduk. sad, vidim da nude instaliranje excela i worda. ne daju mi se pare posle probnog perioda. jel' može da se instalira "onako"?

 

Link to comment
  • 4 months later...

asus mi ne funkcionise (ne napaja se) pa koristim ovo cudo.

nemam pojma kako se koristi kopi / pejst, nemam pojma kako da promenim tastaturu da se ne zayebavam sa osisanom latinicom, nemam pojma da li mogu da ucitbam nesto sa fles memorije, nemam pojma kako da mi ne ulecu kojejkakve budalastine..........

Edited by djordje geprat
Link to comment

Ja nisam prava osoba da pomognem jer i sam sam korisnik telefona kad bas moram a nisam pri racunaru, ali ja sam nekad to resavao ovako.

 

  • Da kopirate nesto markirajte taj dio teksta, duze drzanje na tom i pojavice se copy. Zatim duze drzanje na mjestu gdje zelite da pejstujete.
  • Tastatura se podesava u podesavanjima :naughty: imate opciju vjerovatno da instalirate jezik koji zelite, pa ako ipak nema onda trazite na google play neku popularnu keyboard aplikaciju koja ima to sta vam treba.
  • Ucitavanje sa fles/ usb tesko ako nemate kablic za to, odnosno ako ne idete preko racunara.
  • Za budalastine ima leka ali petljavina je pa probajte neku ad blocker aplikaciju.
  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...