Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

koja je optimalna velicina za procitati stripa?

jel mini premali?

Ja sam kupovao tablet samo zbog stripova i nisam ni razmatrao manje od 10 inča. E sada, drugar se kune u svog Neksusa (7 inča?) da mu je dovoljan.

 

Moguće da jeste ali prosto probaj pa vidi.

Link to comment

Meni su par vlasnika koji su imali ipad govorili , da je jedan od kvaliteta to, sem ako ga nisi bacakao po podu, što korisnik posle nekog vremena ako hoće da ga proda, prodaje nešto što i izgleda vrlo očuvano...

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

iPad treba da vredi pare polovan; Apple prosto ima tu brutalnu izradu.

 

Ostali su, međutim, diskutabilni. Imam jedan Android Dell od 8 inča, evo su mu dve godine, nikad ispušten niti maltretiran. Ipak, počeo je veoma da baguje u poslednje vreme, samo se resetuje tokom rada, slova DELL sa leđa uređaja su otpala, i tako... pretvara se u ništa.

 

A Nexus 7 je prestao da bude konkurentan kad je otišao na višu verziju Androida. Usporio se do smrti...

Edited by giuseppe
Link to comment

I ja sam prezadovoljan iPadom, imao mini oko dve godine pa onda uzeo air 2. I polovan je dobra opcija ako voliš iOS.

Ne znam kakve su sad cene, ali mini 2 je mnogo bolji od originalnog minija u svakom smislu, pa ako nije prevelika razlika svakako se isplati uzeti njega.

Edited by mraki
Link to comment

sta biste uzeli, nov SAMSUNG Galaxy Tab E (kapiram da je to neki zastareli model, al ima ih kupiti nove) od 9,7inca ili polovan ipad/ipad mini za slicne novce?

znaci, za stripove, sve ostalo mi je manje bitno, pogotovo OS.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...