Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Ovo sto vapad prikazuje bi mi bas leglo, notebookovi (ono sto se bar danas tako zove, 10incni ljaptop) mi se uopste ne svidja. E sad, i ja bih ko termalka nesto sto kosta malo. Ne bi mi pravilo problem kucanje jer sam ja tupavi inzenjer - samo otvaram web interfejse il telnete i podesavam sta treba. Medjutim iz cele ove price deluje mi da nit moze nit bi bil jeftino...

Link to comment
To ako je android tablet, a win tableti, posebno jači, zar ne mogu da zavrte i nešto ozbiljnije?
Koji win tableti? Jako ih je malo u ponudi, a i Win7 nije baš za tablete, npr:
Windows 7 is horrendously frustrating on tablets. The icons are too small, menus are unworkable, the soft keyboard is cramped and there's so much that is simply bloated and unnecessary that even the simplest of tasks is difficult. Windows 7 is great on desktops and laptops, but it shouldn't go anywhere near a tablet.The screen refresh on turning the screen around is woeful. You'll lock the tablet in landscape mode and never want to change it. This hardly plays to the strengths of the tablet design.
Tako da ostaje da se čeka Win 8 i odgovarajući tableti za njega, možda dogodine tek izađe nešto vredno pažnje :)Btw, kome je problem kucanje ne mora obavezno da gleda Transformera, postoje ok Bluetooth tastature (mini ili full size) za nekih 30-50€ koje rade sasvim ok. Edited by Time Crisis
Link to comment

@BubaVeličina? 7" ili veći?Hoćeš 3G ili samo wifi?Jedna napomena, čitanje na ovim uređajima je slično kao na mobilnim ili notebooku, sve super dok ne izađeš napolje na jako dnevno svetlo.

Edited by wall
Link to comment
Ovo sto vapad prikazuje bi mi bas leglo, notebookovi (ono sto se bar danas tako zove, 10incni ljaptop) mi se uopste ne svidja. E sad, i ja bih ko termalka nesto sto kosta malo. Ne bi mi pravilo problem kucanje jer sam ja tupavi inzenjer - samo otvaram web interfejse il telnete i podesavam sta treba. Medjutim iz cele ove price deluje mi da nit moze nit bi bil jeftino...
Koliko se sećam cena je bila višestruko veća od tvog planiranog bužeta. To su bile high-end serije npr EliteBook kod HP-a, što podrazumeva kvalitetnije materijale, kvalitetniju izradu, Win Professional i tako...
Link to comment

Meni i dalje onaj radi skroz dobro. Nemam neke zamjerke osim na to duže punjenje baterije. Sa ostalim sam zadovoljan i u potpunosti ispunjava moja očekivanja i potrebe.

Link to comment

Pa taj kinez je onda odličan, i malo više, za te novce.Ko ne želi da rizikuje može za oko 150e da baci oko na http://www.prestigio...ad_PMP5080C_PRO@all glede starih tableta: znam ja koliko je to koštalo, no žalim što nije preživelo...ahahaha:http://www.ebay.com/itm/HP-Compaq-TC1100-10-4-Notebook-Pentium-Mobilie-1-0-GHZ-1-25GB-RAM-40GB-HD-/140832006020?pt=Laptops_Nov05&hash=item20ca3ddf84

Edited by Vapad
Link to comment
@BubaVeličina? 7" ili veći?Hoćeš 3G ili samo wifi?Jedna napomena, čitanje na ovim uređajima je slično kao na mobilnim ili notebooku, sve super dok ne izađeš napolje na jako dnevno svetlo.
a bemti, kolko pitanja ^_^7 incha nam je ljilja (gospa navigacija ^_^), chini mi se, to je maljenko, nachi 10, to ima smisla. 3g jok, wifi samo. mislim, ludilo me uhvatilo, kao, kasnim za tehnologijom, djeca pishte neobrazovana.i recimo, moze li se to sranjece recimo umreziti bezichno sa nechim vecim? pa gledati to vece (ja sam se sad gospocki navukla na remote desk, pa da mi ne sede kapaciteti neumrezeni :isuse:). mada mi je to manje bitno, sushtina je u zezanju, ne neki spektakli, druge mashine su za spektakli...
Link to comment
a bemti, kolko pitanja ^_^7 incha nam je ljilja (gospa navigacija ^_^), chini mi se, to je maljenko, nachi 10, to ima smisla. 3g jok, wifi samo. mislim, ludilo me uhvatilo, kao, kasnim za tehnologijom, djeca pishte neobrazovana.i recimo, moze li se to sranjece recimo umreziti bezichno sa nechim vecim? pa gledati to vece (ja sam se sad gospocki navukla na remote desk, pa da mi ne sede kapaciteti neumrezeni :isuse:). mada mi je to manje bitno, sushtina je u zezanju, ne neki spektakli, druge mashine su za spektakli...
Eno ti link kod Vapada za ok uređaj za 150€ 200€... Edit: 9.7'' je 200€...Ovo drugo fino radi preko Teamviwera, ako sam dobro razumeo ptanje... Doduše, simulacija mišonje je malo komplikovana, ali nauči se živ čovek...Inače, ja ne bi uzimao bez 3g, ali to sam samo ja... Kad negde putuješ po Stradiji, znači dosta... Ne zavisiš od dobre volje nekoga da ti da đaba™ net... Edited by radisa
Link to comment
Eno ti link kod Vapada za ok uređaj za 150€...Ovo drugo fino radi preko Teamviwera, ako sam dobro razumeo ptanje... Doduše, simulacija mišonje je malo komplikovana, ali nauči se živ čovek...Inače, ja ne bi uzimao bez 3g, ali to sam samo ja... Kad negde putuješ po Stradiji, znači dosta... Ne zavisiš od dobre volje nekoga da ti da đaba™ net...
batice, kad bih se reshila da imam 3g, onda bi ga ugradila pod kozu. i ovako sam neprekidno tu :cry:jeste, teamviewer, to mi je zabava. super ako oce i to da radi, to mi je sad super, da ne moram i kod babe da instaliram sve, nego relaksirano ^_^kad putujesh po stradiji, a stalno imash net, onda decu sa ekrana odlepljujesh vakuumom, ne jedu, ne dishu :lolol:edip. nemam ja net ni na telefonu. u stvari, ja nemam nishta na telefonu :P. sacu pogledam. Edited by thermal bug
Link to comment
kad putujesh po stradiji, a stalno imash net, onda decu sa ekrana odlepljujesh vakuumom, ne jedu, ne dishu :lolol:
Ispravio sam cenu, gore...Inače,šta je tu loše što dok voziš auto, deca ćute i gledaju crtaće... Ili, gad legneš da odmoriš, oni gledaju crtaće, umesto da skaču po tebi... Ja ne vidim loše strane 3g, vezano za decu... :)
Link to comment
Ispravio sam cenu, gore...Inače,šta je tu loše što dok voziš auto, deca ćute i gledaju crtaće... Ili, gad legneš da odmoriš, oni gledaju crtaće, umesto da skaču po tebi... Ja ne vidim loše strane 3g, vezano za decu... :)
videcesh, vremenom ^_^(jes da je off, ali, recimo, ako dash da se igraju ujutro, ostatak dana su apsolutno nekontrolabilna, deca. ako pustish preko sat i pol, isto si nayebo posle. nije to bash ko koze, da ih pustish da pasu, prepune se te glave chas posla :P)elem, dakle, ima za tu kintu manje vishe, ako nema, bice na nekoj... akciji. ne zurim ja nigde. Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...