Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

48 minutes ago, maheem said:

Je l postoji neki način da zaobilaznim putem naručim/kupim sa amazona Fire HD 10 tablet? Ako platim carinu više mu neće biti povoljna cena...

Pa naruči na dansku adresu?

Link to comment
  • 5 months later...

Treba mi preporuka za tabletu. 

 

Znači koristiće se za Netfliks i čitanje stripova, znači treba što bolja rezolucija, bar desetka, a ne mora neka snaga, perverzije, možda čak i bez slota za karticu. 

Gledam ovaj Samsungov model 10.1 Tab A, iz 2016,za 20K dinara. 

On je FHD (1920x1200) TFT, da li ići na neki drugi displej? 

 

Hvala unaprijed na odgovorima 

 

 

Link to comment

Pa ovo je ono što me zanima, znači ne planiram nikakve igre, posao i slično, samo je pitanje kakav je, jesi zadovoljan, ono, baterija, zvuk na slušalicama, slika itd. 

Imam stripova brdo koji mi se čitaju na nečemu udobnom :D

Link to comment

Imam sluzbeni Samsung SMT365, nesto, i nekako mi je zvucnik rikavela, sto me ubija obzirom da na njemu peglam fudbal od petka u 18h do nedelje u ponoc :D

E, sad on ima onu zastitu koja je bas jaka i kad je malko iskrivim cuje se zvuk i ako mu nadjem pravi polozaj moze da pici neko vreme. Gledao sam nesto po yt kao da skinem tu zastitu, pa skinem zadnjicu ili ledja ili kako vec ko zove i da malo "dunem" u zvucnik ili ga ocistim, ali me zanima koja je uopste cena zvucnika i koliko pri promeni istog moze da se pojebe nesto drugo (posto kao sto rekoh tablet nije moj).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...