Jump to content
IGNORED

Karijera


Indy

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    54

  • Leia

    20

  • noskich

    20

  • rajka

    19

Top Posters In This Topic

Cenim™ da to ne ide tako u paketu sve u rikverc, nego se, ako već ima potrebe za rikvercovanjem, otkači sve, pa se jedna po jedna prikolica tera unazad.... a jedna prikolica unazad je već piece of cake. :fantom:

Link to comment

Imam jedno pitanje ... mozda i ne pripada bas ovde ali ... Moze li mi neko, nesto, reci o svom iskustvu radeci kao asistent iliti desna ruka predsednika neke vece kompanije ili firme na primer. Poznato mi je da se radi 24h/ 7dana u nedelji ali... volela bih da mi neko podrobnije kaze, nesto o tome?posebno me interesuju zenska iskustva u tim poslovima

Edited by justAstranger
Link to comment

Za aktuarstvo je valjda bio neki kurs na ekonomskom, secam se da se pre SEKe trazilo zestoko, dolazili kod nas na fax iz nekih firmi... ne znam da li je i sada to trazeno.Nego, imam jedno pitanje, vec po drugi put mi nude posao u razvijanju softvera, jos nismo pricali o detaljima ali izgleda ce opet da mi ponude bolju platu (i to za pocetnika) od moje sadasnje kao hardverasa inzenjera :isuse: Dal se prebacivati ili istrajati? Kako se uopste krecu plate kasnije, mozda indi zna? Prosto mi zao da bacim svo ovo znanje i iskustvo koje sam stekao za ovih godinu ipo dana.edit: u pitanju je maintanance servera za veliki biznis (bladecentrova i slicnih ozbiljnih masina) sas sve pripadajucim ispitima i sertifikatima, daklem ima puno ulozenog i rada i para (ovo drugo od firme ofkors :lala: )

Edited by Shan Jan
Link to comment

Šta fali tome da izučiš još jedan zanat o tuđem trošku i to za veće pare... Mlad si, sada je vreme da stičeš znanja i iskustva pa da u budućnosti budeš osposobljen za oba ta posla.

Link to comment
  • 7 months later...

nemam baš karijeru, a i ne znam da li je tema adekvatna.medjutim, treba mi pomoć - saleće me neka recruiterka iz UK na LinkedIn-u da mi nudi menadžerski posao u mojoj struci al u Bugarskoj.ako neko odavde može da mi pomogne savetom valja li čemu ta recruit agency, i šta da očekujem ako se u to upustim (sa UK nikad nisam imala posla, samo su me jednom Ameri tražili da idem da radim kod njih, i nekakav Belgijanac al ja budala otišla u Njemačku), bila bih vam zahvalna.šaljite peem il pišite ovde.hvala.e, da:ta firma je ALLEN & YORK, ovo im je sajthttp://www.allen-york.com/

Edited by PointTaken
Link to comment
  • 11 months later...

Da li neko ima iskustva sa

EPSO Assessment Centre

procesom regrutacije, i na šta treba obratiti pažnju? Hvala unapred.

Edited by djekson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...