Jump to content
IGNORED

Reprezentatipenko...

Filipenko

Recommended Posts

• Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

20

• Filipenko

128

• henrik larsson

13

• hazard

12

Top Posters In This Topic

Posted Images

a sta je bolje od gajbe piva? dobro, dve gajbe, tri..
U tome je i štos, dobro rezonuješ. Imao sam na umu epizodu Gužva u Monte Kablu, evo danas sam pronašao primerak u sabranim delima, ono kad Pistone časti Grunfa "ma neka budu dvije čaše pive, neka se vidi koliko sam velikodušan!" :lol:

post-2707-13187844485348.jpg

Dujković: Tole da ostanedujkovic-x.jpgStranu Tomislavu Karadžiću drži i iskusni stručnjak Ratomir Dujković.- Ima iskustvo, cenjen je u svetu, tako da će Karadžić biti najbolji izbor ako se kandiduje - kratak je bio Dujković.3404-Novak-Djurovic.jpgPrvi čovek Rada Ranko Stojić bio je mnogo konkretniji, rekavši da ga je iskustvo sa Zapada naučilo da Karadžić i dalje treba da vlada fudbalskom Srbijom.- Tamo gde se igra fudbal na top nivou doslovce kažu: Ne menjaj nešto da bi menjao i da bi ti bilo gore. Da se ne zavaravamo, mi u ovom trenutku nemamo mnogo dobrih kadrova. Karadžić može da ostane, naravno da se suoči sa problemima, da na bolji način organizuje ligu... On je napravio grešku sa selektorom, mnogo mi je žao što to moram da kažem jer je Pižon izvanredan čovek. Međutim, to je samo jedan od devet uslova da bi neko bio uspešan selektor. Ima Karadžić odličnih strana, na primer sjajno sarađuje sa Zoranom Lakovićem, kog izuzetno cenim - istakao je Stojić.

Kad čujem riječ kadar, hvatam se za ...A drugi Rankecov bold je jednostavno epic. Ne mogu da skontam da li zajebava sve po redu, novinara i čitaoce skupa, ili je mrtav ozbiljan, kako god, ova mu je ka u Njegoša.

U svemu ovome vidim zajednički imenitelj - Crvenu zvezdu. To je identifikacija svih zala našeg fudbala i fudbalske javnosti.
Lepo je videti da ima još iskusnih fudbalskih radnika koji ispravno razmišljaju:
Bjeković: "Selektori zvezdaši, Partizan se šeta do titule"S vremena na vreme, Nenad Bjeković svojim izjavama raspali vatru.bjekovic-tompus.jpgBjeković je u nedeljnom intervjuu za "Sport" pričao o reprezentaciji, Partizanu, aktuelnom trenutku srpskog fudbala. Smeta mu što su svi selektori "zvezdaši"."Svi su iz Zvezde, a o tome niko ne priča. Jedini put igrača Partizana nije bilo u nacionalnom timu, kada je selektor bio bivši igrač crno - belih, Radomir Antić", rekao je Bjeković. Poznat je istorijat njegovih sukoba sa "Radomirom"."Karadžiću zameram samo jedno, nije smeo da dozvoli da Antić potpiše ugovor na 100 000 evra mesečno", dodaje nekadašnji direktor Partizana. Ne vidi prekid Partizanove dominacije."Nećemo biti prvaci, jedino ako ne budemo želeli. Prošetaćemo se do titule. Jasno je da smetamo navijačima Zvezde. Smetali su i oni nama kada su bili najbolji. U staroj Jugoslaviji, Zvezda je bila najbolja, u Srbiji Partizan dominira i tako će da ostane", veruje Bjeković.

Dakle, tzv. Vidić napušta srpski fudbal.sat-lets-party-webentry.gif?w=470Putuj, igumane, i neka ti je sa srećom tamo gde ćeš da podmetneš glavu u situaciji u kojoj se ovde izmakneš, kao protiv Australije na SP, igraj tamo gde ti je bolje i lepše i gde te mediji neće toliko napadati, rušeći krhke stubove tvoje 1 ličnosti. Kako mi je pun kurac ovih koji u svojoj 31. godini otkriju da je mančesterski derbi toliko bitan, kojima smetaju novinari i koji su ili toliki retardi da se izgovaraju tim glupostima, ili toliki bednici da ne smeju da kažu zašto zaista napuštaju reprezentaciju.Istovremeno, eto prostora za tako kvalitetne igrače poput Subotića, Rajkovića i drugih za kojima mnogi sa foruma vape. A zašto i ne bi. Još samo da se otarasimo Kuzmanovića, Milijaša i drugih sporaća, a i da zaokružimo krug ljubitelja igranja rukom i pravljenja gluposti u svom kaznenom (Dudić, Vidić...) i torpedujemo ih iz A selekcije.Uz dobrog selektora, idemo minimum u 1/4 u Brazilu, MMW.

Uz dobrog selektora, idemo minimum u 1/4 u Brazilu, MMW.
Zivu, recimo.Nisu bitna pojedinacna imena, vazna je motivacija, hemija, grupna kohezija, razumevanje i drugarstvo. Sta nam vredi Vidic, kada je igrao za repstaciju kao po kazni, i nije jedini. Cak je onaj lazni filozof Ergic tu bio najiskreniji.Saseci hipsteraj i ludilo iz repstacije, i sa selektorom proleterom i igracima proleterima krenuti u nove pobede.

Tako se to radi, ne kao oni lažni centarforovi koji su se deceniju petljali sa šljamom zarad nabijanja rekorada™, da bi se kasnije ostrvili na isti taj šljam zarad funkcija, a pod nekim plaštom borbe za ozdravljenje srpskog fudbala <_<

Pošto mi bode oči nedostatak imena 1 Raće u ovom ekspozeu Maršala, da i ja napišem nešto u tom stilu (ozbiljnu raspravu ostaviću za ozbiljan topik)Evo otvara se prostor za povratak Svetog Oca Mateje. Još kad bi neko mogao da nagovori Dukija i Vukića da skinu reprezentativne kopačke s klina, kad već Savo i Ljubinko neće, a Krstaja voli samo na male ovih dana.

Pošto mi bode oči nedostatak imena 1 Raće u ovom ekspozeu Maršala, da i ja napišem nešto u tom stilu (ozbiljnu raspravu ostaviću za ozbiljan topik)Evo otvara se prostor za povratak Svetog Oca Mateje. Još kad bi neko mogao da nagovori Dukija i Vukića da skinu reprezentativne kopačke s klina, kad već Savo i Ljubinko neće, a Krstaja voli samo na male ovih dana.
bezobrazno lupetas. Vukic i posebno Duljaj su bili i vise nego dobri svojevremeno u dresu repke, Savu i Drulovica da ne pominjem.da, i humor ti je na III/1 nivou.

teška srca moram da se složim. svi nabrojani su grobaaari, ali Sava i Drula su bili dobri, Duljaj ponekad, za Vukica se ne sećam ali verujem na reč.dakle samo Raća

• Create New...