Jump to content

Reprezentatipenko...

Filipenko

Recommended Posts

Naravno da ne bi. Ali bismo bili redovni učesnici prvenstava i verovatno uvek izlazili iz grupe, možda i uspeli da napadnemo neko polufinale. Suviše se tu igrača duplira po pozicijama.P.S. šta bi u takvoj reprezentaciji tražili Dišljenković, Kolarov, Jokić, Baša, Kuzmanović, Sulejmani, Bačinović, Iličić, Lulić, Vukčević, Žigić, Lazović, Novaković, Jovetić, kad nisu dobri ni za sopstvenu minijaturnu zemlju za koju igraju? Dišljenković je vazda bio linijaš kiksara, Kolarov je spor za bilo kakav fudbal, Jokić i Baša su čist višak imajući u vidu ostale igrače, Kuzmanović je spor za bilo kakav fudbal, Bačinović, Iličić i Lulić su igrači za koje ne vidim šta bi doneli takvoj reprezentaciji, Vukčević je retard, Žigića i Lazovića ne bih komentarisao jer se radi o najgorim špicevima u profesionalnim ligama Evrope, Novaković ima oduran personaliti™ i ide na kurac svima, a Jovetić bi da igra 100 utakmica takvoj reprezentaciji opet jedva dao 2 gola i to iz 8 penala.
:lol:jebote niko ne valja.
  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Filipenko

128

• MiddleClass

20

• henrik larsson

13

• hazard

12

Top Posters In This Topic

Posted Images

henrik larsson

To je ona FM logika, skupiti celu ekipu sa ocenama 15 i više. Zato Filipenka jebe što imamo dosta igrača oko 10.

Pa da, kakva bi to paklena ekipa bila...DišljenkovićJokić Baša Ćorluka KolarovKuzmanović Iličić Bačinović VukčevićŽigić NovakovićMislim da bi svi strepeli... :fantom:

Ma, pusti ti to nego deder nam objasni to trece mesto na SP i zlatnu olimpijsku generacije 1974. Ja sam to nekako propustio da primetim.
Nigde nisam rekao da su ti igrači to osvojili već da je u tom razdoblju naša reprezentacija doživljavana kao stalni potajni favorit usled tih rezultata, među kojima su i ta dva koja si spomenuo, kao i 2. i 4. mesto na EŠ, što je već direktno ostvarenje te generacije sa istim nosiocima igre.

Ok, je l' ovo bolje?Golmani: Handanovic, Pletikosa, Runje, BegovicOdbrana: Ivanovic, Vidic, Subotic, Lukovic, Obradovic, Srna, Lovren, DistinSredina: Stankovic, Krasic, Tosic, Ninkovic, Kacar, Modric, Kranjcar, Rakitic, Vukojevic, Pjanic, Misimovic, JucaNapad: Olic, Petric, Dzeko, Ibisevic, Vucinic, Pandev, CleoTreneri: Tumbakovic - PetkovicUglavnom, nije stvar u imenima, vec u cinjenici da Jugoslavije vise nema i traziti uspeh Srbije takodje nije realno. Em je manji odabir igraca, liga jedno milion puta slabija, a i konkurencija je jaca nego u ono vreme.A i tad smo bili ekipa koja je mogla a nije.

Golmani: Handanovic, Pletikosa, Runje, BegovicOdbrana: Ivanovic, Vidic, Subotic, Lukovic, Obradovic, Srna, Lovren, DistinSredina: Stankovic, Krasic, Tosic, Ninkovic, Kacar, Modric, Kranjcar, Rakitic, Vukojevic, Pjanic, Misimovic, JucaNapad: Olic, Petric, Dzeko, Ibisevic, Vucinic, Pandev, CleoTreneri: Tumbakovic - Petkovic
:Hail:

Trenerski tandem garantuje uspehe i bar 2 medalje na 2 velika takmičenja u trogodišnjem mandatu. Petko bi čuda činio sa Žukom, Ibiševićem i Rakitićem u timu.

Uglavnom, nije stvar u imenima, vec u cinjenici da Jugoslavije vise nema i traziti uspeh Srbije takodje nije realno. Em je manji odabir igraca, liga jedno milion puta slabija, a i konkurencija je jaca nego u ono vreme.A i tad smo bili ekipa koja je mogla a nije.
Bojim se da si totalno omašio u ciljnoj grupi svoje lekcije. Meni je prilično jasno da nije realno ostvarivati te uspehe. Ali drugi su ti koji tvrde da smo danas takmičarski jači i sa boljom ekipom nego onda, ne ja. <_< Edited by Filipenko

Mozda nisi najbolje shvatio sta sam zeleo da kazem, odnosno nisam bio dovoljno precizan. Danasnja Srbija se tesko moze porediti sa reprezentacijom bivse Juge (naveo sam i razloge zasto tako mislim), i tu se slazem sa tobom. Ali ako bi jos uvek postojala Jugoslavija onda bi bili jaci.

Ne bi. Duh Miljanića bi vladao celom Jugoslavijom, bata Đora bi štancovao trenere od Vardara pa do Triglava i naša reprezentacija bi isto kljokavo igrala, samo sa boljim igračima :P

ilipe kojih 11 igraca bi ti izabrao sa prostora bivse Juge? Mozes i sam da izaberes taktiku ;)
Ne pratim dovoljno da bih mogao da odaberem. Ovako napamet, janeza golmana, četničke tabadžije, ustaške kreativce i bosanske tupsone napred, ali otkud znam...U svakom slučaju, 11 brzih igrača, bez toga mi ne bi igrali sve da osvoje zlatnu loptu Frans fudbala 8 puta za redom. Taktika obavezno 4-4-2, sve drugo je smejurija koja danas radi sutra ne radi.Najbitnije, Petković bi bio selektor. Edited by Filipenko
  • Create New...