Jump to content
IGNORED

Reprezentatipenko...

Filipenko

Recommended Posts

• Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Filipenko

128

• MiddleClass

20

• henrik larsson

13

• hazard

12

Top Posters In This Topic

Posted Images

:o kakva analiza, a mislio sam da sam ja napušen onako kasno."Čičarito nije ni dotakao loptu, ali dovoljno je markirao da ona ni kriva ni dužna na kraju završi u mreži Stojkovića. Domaćin je tako srećno došao do vođstva..."

Ja sam mislio da je Stojković naš najbolji golman i da boljeg nemamo. Uspešno ste me ubedili u to svojim kampanjsko-papagajskim ponavljanjem u prošlom reprezentativnom ciklusu.

Priča se da je u FSS jedna struja za to da selektor postane Tumba, a druga je za Mateusa. Don Tole će uskoro da preseče i da usreći ili Mišu Tumbasa ili Marijanu Kostić devojačko Mateus.

Tumba selektor, Mateus tim menadzer/direktor reprezentacije i pomocni strateg + glavni kondicioni trener, Misa Tumbas maskota a Marijana da dizajnira dresove (sa sljokicama)

Tumba selektor, Mateus tim menadzer/direktor reprezentacije i pomocni strateg + glavni kondicioni trener, Misa Tumbas maskota a Marijana da dizajnira dresove (sa sljokicama)
Podržavam sve, osim Mateusa, Tumbasa i Marijane.

Пришо ми Фејсара речима шоси мучко колу начи наш какав бичслеп је пао од стране мене фазон има деца да му иду уназад невера.

Malo i za pobornike ranog odlaska u inostranstvo "da bi se napravili igračima i napredovali" i one koji misle da su rezultati mladih selekcija nešto naročito bitni u fudbalu...U ovoj reprezentaciji iz Hondurasa i Meksika je bilo 8 igrača iz tima mlade reprezentacije koji je bio vicešampion u Holandiji 2007. To su Kahriman, Ivanović, Rajković, Kačar, Mrđa, Janković, Krasić i Kolarov. Po klubovima gde igraju, uglavnom bi se reklo da imamo zveri i ale. Kada se na to doda forumaška strast™ za Žigićem koji pojačava™ tu ekipu, verovatno bi Nemačka i Engleska trebalo da polivaju sopstvene gaće. Kad ono međutim...

Karadžić: Moramo da zaradimo novacv224531p0.jpgŠta god se loše dogodi u srpskom fudbalu, navijači upiru prstom u Tomislava Karadžića. Ipak, postoji nešto pozitivno - pored izgradnje Sportskog centra FSS u Staroj Pazovi! - što se Karadžiću ne može osporiti, a to je da Savez tokom njegovog mandata nikada nije imao problem sa finansijama.
  • Create New...