Jump to content
IGNORED

Reprezentatipenko...

Filipenko

Recommended Posts

• Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Filipenko

128

• MiddleClass

20

• henrik larsson

13

• hazard

12

Top Posters In This Topic

Posted Images

secam se da je na primer basta igrao protiv spanije u beogradu nekih pola sata, imao i sansu. koje je to nenad djordjevic vazne utakmice igrao u kvalifikacijama? petko nije bio pod pritiskom, kod njega su bez probelma pozivani oni koji treba™ i nije se bunio, cudo se ovako vispren nije setio sina i ranije da pozove. da nije imao vidica u kvalifikacijama, prosao bi kao sto je prosao na svetskom ( vise od 3 primljena po utakmici, a :ziga: ako nesto napravi u napadu, napravio je, uprkos kezmanu).

secam se da je na primer basta igrao protiv spanije u beogradu nekih pola sata, imao i sansu. koje je to nenad djordjevic vazne utakmice igrao u kvalifikacijama? petko nije bio pod pritiskom, kod njega su bez probelma pozivani oni koji treba™ i nije se bunio, cudo se ovako vispren nije setio sina i ranije da pozove. da nije imao vidica u kvalifikacijama, prosao bi kao sto je prosao na svetskom ( vise od 3 primljena po utakmici, a :ziga: ako nesto napravi u napadu, napravio je, uprkos kezmanu).
Od svih njegovih bezmudih poteza, najgori mi je onaj kad je dozvolio niško-japanskom govnaru da odluči da će Đorđević čuvati Robena na prvoj tekmi.

jebes mihu, mi bi sa djubretom iz japana procvetali. ako je bio najbolji fudbaler sveta u svoje vreme, zasto ne i trener. a i nece morati da sikanira cuvene inadzije poput petka ili tumbe svojim prtisicima sa strane. nek sam odgovara zbog poziva bajalici radi prodaje.

Edited by Psihodelija
Od svih njegovih bezmudih poteza, najgori mi je onaj kad je dozvolio niško-japanskom govnaru da odluči da će Đorđević čuvati Robena na prvoj tekmi.
Pa, to je bilo i logično nakon što je NĐ odigrao silne odlučujuće utakmice u kvalifikacijama.
Pa, to je bilo i logično nakon što je odigrao silne odlučujuće utakmice u kvalifikacijama.
Jebo vas vise i tenis i Novak Djokovic i eto tako...

Karadžić: "Realizovani svi planovi" :fantom: Fudbalski savez Srbije (FSS) će organizovati prevremene izbore početkom naredne godine, izjavio je predsednik FSS-a Tomislav Karadžić u Kruševcu.571274754eaacf877c80c630010344_orig.jpgKaradžić je još najavio i osveženje reprezentacije Srbije u predstojećim prijateljskim utakmicama sa Meksikom i Hondurasom. "Neuspeh reprezentacije u svakom slučaju nije mali, ali to neće biti jedini razlog za prevremene izbore", rekao je Tomislav Karadžić, a prenosi "Politika"."FSS je odlaskom reprezentacije na svetsko prvenstvo, pokretanjem infrastrukture i izgradnjom „Kuće fudbala“ izvršio sve planove koje je predvideo u svom četvorogodišnjem radu". cool.gif "Prvi neuspeh je neodlazak na evropsko prvenstvo. On nije mali. Trebalo je da se nađemo na evropskom prvenstvu, a nismo, ali sada treba biti realističan. Svaka reč koja znači neko odbranaštvo nije dobra iz prostog razloga što bi imali sijaset priča zašto smo u teškoćama. Poseban problem je što nam se desilo da u jednoj godini nemamo rezultate ni u klupskom takmičenju. Naši veliki klubovi su otpali iz međunarodnog takmičenja maltene već u prvom, ili drugom kolu. Na slab rezultat se nadovezao i neuspeh reprezentacije, a narod na to gleda sa podozrenjem i nije zadovoljan. Nismo zadovoljni ni mi. Nije nam lako, ali u svakom slučaju mi radimo svoj posao. Pred nama su izbori polovinom sledeće godine. Sada ću prvi put da kažem da će verovatno sednica Izvršnog odbora biti krajem novembra meseca. Uveren sam da će doći do opredeljenja za neke ranije izbore i to iz razloga što nemamo selektora, a hoćemo izbore za novo rukovodstvo, koje treba da bira selektora i da bude odgovorno za sledeći cilj, a to je odlazak na svetsko prvenstvo, jer te kvalifikacije počinju u septembru. Verujem da ćemo do marta, ili aprila 2012. godine, imati završene izbore u Fudbalskom savezu Srbije", dodao je Karadžić.Predsednik FSS je izrazio optimizam i u pogledu promene odluke Nemanje Vidića o napuštanju reprezentacije: :isuse: "Nemanja Vidić je veliko ime, najbolji defanzivac na svetu. Šteta je što je pre vremena doneo takvu odluku. Nadamo se da to nije kraj. Još jednom ćemo pokušati da razgovaramo sa njim. Nadam se da ćemo ga videti u našoj reprezentaciji kao kapitena s obzirom da se Stanković povukao, prema ranijoj najavi. Ja verujem da će Nemanja imati i neki drugi trenutak kad će promeniti tu svoju odluku." Fudbalska reprezentacija Srbije imaće uskoro nekoliko prijateljskih utakmica, koje će biti šansa za nove igrače. "U novembru idemo na utakmicu sa Meksikom i Hondurasom, u februaru ćemo imati ponovo jednu prijateljsku utakmicu, a to je prilika za ove mlade selektore da malo osveže reprezentaciju. Da vidimo neke momke koji će uskoro biti poznati.

• Create New...