Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Dinamo-Zagreb 6:3, Dinamo vodio 6:0 (Modrić, Balaban, Mandžukić, Vrdoljak, Tadić 2) i onda u zadnjih 20 minuta primio 3 gola (Lovrek 2, Mujdža). U prijevodu, teško se Modrima protiv HaSeVea. :( Vidjeh ovaj članak u VL-u. Dovoljno mi je bilo ono za Schifu i Borussiju ( :lol: ), ono ne bi moglo biti ni rezerva stoperima u 1 Koblenzu, kamoli pojačanje Dortmundu. Dinamo će u proljeće dovesti Mikulića, Bišćan je već u garaži, a kao zamjena za Modrića se spominje Iličević, U21 reprezentativac koji igra za Bochum.

Link to comment
Mada ja nemam nista protiv ove price ako bi se otvorila i prica o Hajduku
Pa, nitko sretniji od mene kad bi se otvorio topić o voljenom mi klubu, mada nema baš smisla.Na istom bi postiralo 3 navijača i 18 trolera (pogledati ovaj topic na kojem ja upravo to činim , a i aktualna situacija u klubu je takva da je možda i bolje da ništa ne pišem. :mellow:
Link to comment
Pa, nitko sretniji od mene kad bi se otvorio topić o voljenom mi klubu, mada nema baš smisla.Na istom bi postiralo 3 navijača i 18 trolera (pogledati ovaj topic na kojem ja upravo to činim , a i aktualna situacija u klubu je takva da je možda i bolje da ništa ne pišem. :mellow:
A sta se desava sa Hajdukom? Aj i mi da znamo? :unsure:
Link to comment

Mamić, koji izgleda ima nešto keša za trošenje, upravo je ponudio Hajduku sedam milijuna eura za Kalinića i dva milijuna eura za Rukavinu. Tim potezom pokušava ubiti nekoliko muha odjednom. Prvo, kupovinom uzvratiti za poniženje koje je pretrpio kad je Hajduk (ustvari, štimac i stanoviti 'bizmismeni' koji gravitiraju Poljudu) za milijun i pol eura kupio Kranjčara i zatim ga za tri puta veće novce prodao Portsmouthu. Drugo, spariti dvojicu obećavajućih mladih reprezentativaca, Kalinića (koji je trenutno prvi strijelac lige) i Mandžukića u tandem koji bi za par godina mogao uvaljati nekome za veliku lovu. Naravno, ako mu se posreći kao s trojcem Ćorluka/Eduardo/Modrić. To je ujedno pokušaj da riješi Dinamove probleme s realizacijom jer je Balaban totalna šteta. Rukavinu, kojega u Hajduku čekaju da proigra već godinu dana, vjerojatno bi kupio iz čiste zajebancije. Čeka se reakcija iz Poljuda. Problem je što je Hajduk u rasulu, s prinudnom upravom i trećim trenerom od početka sezone. Lova bi Hajduku dobro došla, ali pitanje je bi li ih se itko usudio prodati. Da lovu nudi netko drugi, vjerojatno bi bili isporučeni u paketu s mašnicom na vrhu. Ovako, teško. Ali će bar biti cirkusa.

Link to comment

Gdje je Dinamova šansa protiv tako jake momčadi?"Naš veliki plus je Luka Modrić koji je bolji igrač od Van der Vaarta. Dokazuju to i reprezentativni nastupi jer je Hrvatska s Modrićem bila puno uvjerljivija nego Nizozemska s Van der Vaartom."By Dinamov trener

Link to comment
Gdje je Dinamova šansa protiv tako jake momčadi?"Naš veliki plus je Luka Modrić koji je bolji igrač od Van der Vaarta. Dokazuju to i reprezentativni nastupi jer je Hrvatska s Modrićem bila puno uvjerljivija nego Nizozemska s Van der Vaartom."By Dinamov trener
Idiot. Sad će i VdV razvaliti Dinamo. <_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...