Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Gresis. Veliki broj mojih prijatelja u NY, poreklom Splicani (Purgera i nema nesto po dijasporama) takodje prate rezultate Partizana i Zvezde. Pritom toliko smo "isti" da je skroz sumanuto da medju sobom glumimo "strance", kad smo u biti ista govna.
Mozda u NY i jeste tako ali u Hrvatskoj nije.Mada ja nemam nista protiv ove price ako bi se otvorila i prica o Hajduku jer osim sto mi je bio blizak od 1990. nije bio proteziran kao Dinamo, Kroacija ili kako vec a i dan danas je takva situacija, drzava=klub.Guba purgerska.
Link to comment
Zasto je bitno da li je Luka bolji igrac od onih koje si naveo? Decko jeste odlican igrac i to ne vidi samo neko ko je ostrascen, ili se ne razume u fuZbal.
Odlichan???Ako je takav as kao shto prichate, onda treba da se poredi sa najboljima na svetu ili u najboljem slucaju - generacijski bliskim igrachima. Ovi koje sam naveo su za njega pojam.
Link to comment

stvarno pocinjes da budes dosadan. da bi neko bio dobar igrac ne mora da bude bolji od pirla i fabregasa i ostalih koje si naveo. to su fenomeni. modric je dobar igrac. to sto si ti josh jedan od onih kojima smeta to sto 1 hrvat moze biti dobar igrac to je vec tvoj problem.

Link to comment

Zasto bi meni smetalo shto je 1 Hrvat dobar igrach??? Pa Prosinecki je jedan od najboljih koje sam gledao uopshte. Shuker je 1 sjajan centarfor, Bokshic takodje, itd.Samo me nervira glorifikacija 1 dobrog igracha u moru slichnih. Nishta vishe.

Link to comment
U jebote, more slicnih ModricaDa je nama samo 1
Vala baš...Bili bi radosni kao mala deca. Nije mi jasno na osnovu čega zaključuješ da je 1 Modrić prosečan igrač. Na osnovu toga što nije u rangu Fabregasa???Nabroj 1 igrača iz Zvezde i Partizana koji je bolji od njega, pa da probamo da nastavimo diskusiju.
Link to comment
Vala baš...Bili bi radosni kao mala deca. Nije mi jasno na osnovu čega zaključuješ da je 1 Modrić prosečan igrač. Na osnovu toga što nije u rangu Fabregasa???Nabroj 1 igrača iz Zvezde i Partizana koji je bolji od njega, pa da probamo da nastavimo diskusiju.
To je bar lako, 1 je 1 Moreira!
Link to comment

Pa nije da nije.Isti su tip igraca, vrlo slicno igraju, bar koliko sam mogao da vidim i uporedim (ne mnogo).Ipak, Modric je za 1 klasu™ mladji i bolji.Rekao bih, ima lucidnija resenja.Zvezda nema takvog igraca, Burza jos luta izmedju kreativca i napadaca, ali sigurno nema taj kvalitet.edit: ovo je reply na dranatin post, t-mac se ubacio izmedju pa ispada da Modric "nije da nije"™ golo™ govno.

Edited by Psihodelija
Link to comment
ja sam impresioniran koliko ima onih koji se svojski trude da svima dokazu da ih ne zanimaju dinamo i slicne teme. feel free to ignore it :rolleyes: nista jednostavnije od toga
Mudro zboris,ali se mnoze po raznim temama. Ova tema je split Kupa Uefa,pa ti sad vidi... Sad kad postoji jedno mesto za ljubitelje hrvatskog :Hail: -a Luke i njegove europske momcadi,ja svecano obecavam da vise necu (preterano) pisati po ovoj temi - jer sam tako u mogucnosti.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...