Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Ma ne, ja verovatno ne gledam fudbal nikada nego iz chiste dosade piskaram po forumu...i naleteh na ovu temu...pa ko velim...Da nije mozda bolji igrach od npr. Fabregasa? Ili Mesija? Ili Pirla? Hajde, prosvetli me. :thumbsup:
Zasto je bitno da li je Luka bolji igrac od onih koje si naveo? Decko jeste odlican igrac i to ne vidi samo neko ko je ostrascen, ili se ne razume u fuZbal.
Link to comment
Decko jeste odlican igrac i to ne vidi samo neko ko je ostrascen, ili se ne razume u fuZbal.
naravno. ovde medjutim vec 3 stranice traje takmicenje "kako u sto manje reci ispasti sto veca budala."ucitelju, mogao bi da proglasis pobednika, pa da se vratimo fudbalu.
Link to comment

Ne,ovde vec 6 strana (+ tzv. "troll" na jos nekoliko tema) traje takmicenje ko ce vise da iskenja pozitivnih stvari o leprsavoj igri Dinama i Luki,svetskom mega-caru,usput naglasavajuci kako bi ista ekipica bez problema izgazila Zvezdu, jer,zaboga,oni su izbacili mocni Ajaks koji je bio par puta sampion Evrope :o Da,i Partizan su torpedovali pre 10 godina... Protiv Verdera i Bazela nisu imali srece,u Norveskoj je bilo hladno a i Silden-something je dobio crveni pa nije moglo bolje (razne Oksere i ostale iz proslih sezona ne treba ni da pominjem),ali sve to nije problem jer ce opusteno zgaziti Ren i Hamburg :lol: .Smarate,braco,najstrasnije. Ako sam ja uspeo bar delimicno toliko da vam uzvratim smaracinu,srce mi je puno.

Link to comment
E pa to je zato što Dinamo nije prodao Ćorluku i Eduarda odma kad je stigla prva zvanična ponuda za njih, nego je čekao pravu ponudu...za njih ponuda koja se ne odbija znači više od 10 miliona, dok je kod srpskih klubova dovoljno sve što je više od 1 miliona..Tako Zvezda kad dobije prvu ponudu za Milijaša od 2 miliona eura, ovaj je već na izlaznom putu..i tako se prodao i Purović, kad je stigla prva ponuda od 2 miliona, prodaće se i Milovanović kad stigne prva ponuda od 2 miliona...i tako dalje..
Rekao bih da si samo delimicno u pravu. Evo, mi imamo Bastu, koga smo mogli da uvaljamo kad je poceo da igra za reprezentaciju i to za fine pare, a sada tesko i za dzak krompira, mada mozda nesto i dobijemo ako ga uvale nekome na kasete. Druga bitna razlika je sto iza Dinama stoji Zagreb pa oni nemaju brige oko nekih osovnih troskova koje Zezda ima. Dakle kod njih nema situacije da se dug toliko nagomila da se spominju i katanci, a mi smo bili duzni samo tako...Takodje njihova selekcija mladjih igraca je znatno bolja od nase - 1 Dudu je u Dinamu od 15. godine npr. dok je poslednji izdanak nase skole a da koliko toliko valja Bosko, a posle toga mrtvo more...
Link to comment
Rekao bih da si samo delimicno u pravu. Evo, mi imamo Bastu, koga smo mogli da uvaljamo kad je poceo da igra za reprezentaciju i to za fine pare, a sada tesko i za dzak krompira, mada mozda nesto i dobijemo ako ga uvale nekome na kasete. Druga bitna razlika je sto iza Dinama stoji Zagreb pa oni nemaju brige oko nekih osovnih troskova koje Zezda ima. Dakle kod njih nema situacije da se dug toliko nagomila da se spominju i katanci, a mi smo bili duzni samo tako...Takodje njihova selekcija mladjih igraca je znatno bolja od nase - 1 Dudu je u Dinamu od 15. godine npr. dok je poslednji izdanak nase skole a da koliko toliko valja Bosko, a posle toga mrtvo more...
los ti je on primer..., ko je mogao da racuna da ce se govno vuci po terenu narednih X godina, i da nece pokazivati nikakvu zelju za napretkom
Link to comment

Hvala, teacheru. Iako, mi što navijamo za ta 4 kluba smo dobili samo 1 topic, ali dobro... angry.png Dakle, Dinamo je dogovorio povratak Igora Bišćana. Iako nije igrao neko vrijeme, za ovakvu Dinamovu odbranu Bišćan će biti lično Beckenbauer. Kad je u pitanju priča o Brannu - Norvežani su puni hvale za igru Dinama protiv Branna, ali od svega toga nikakve koristi. Protiv HaSeVea će trebati bar bod (vrlo, vrlo teško - HSV je u ovom momentu najbolji njemački tim), a protiv Rennesa sva tri. Kako je Dinamo od samostalnosti Hrvatske upisao čitave 3 (tri) pobjede protiv 1 timova iz liga Petice, teško je očekivati da će ih prosrati u zadnja dva kola Lige Govno.U HNL-u - gradski derbi, Dinamo bi trebao nastaviti dominaciju protiv Zagreba. Ćiro Blažević lupa uobičajene gluposti ne bi li uljuljao dinamovce no od tog ne bi trebalo biti ništa.

Link to comment
Protiv HaSeVea će trebati bar bod (vrlo, vrlo teško - HSV je u ovom momentu najbolji njemački tim), a protiv Rennesa sva tri.
Da li to spremas opravdanje pred vrlo verovatni poraz? :D Eventualno moze da se kaze da je HSV u ovom momentu tim u najboljoj formi u Nemackoj,mada je i to vrlo diskutabilno zbog neverovatne forme Stutgarta :P
Link to comment

posto ce hsv izgleda sa drugim timom da dodje u zg, onda ce se kad izgube od njih, opravdavati da su igraci spremali taktiku za njihova najbolje igrace, tako da je malo vremena bilo da se dinamovci snadju sa njihovim "b" timom -_-

Link to comment
Da li to spremas opravdanje pred vrlo verovatni poraz? :D Eventualno moze da se kaze da je HSV u ovom momentu tim u najboljoj formi u Nemackoj,mada je i to vrlo diskutabilno zbog neverovatne forme Stutgarta :P
Zato sam i naglasio da je u ovom momentu najbolji tim (mislim da su bolji i od StuNtgarta). :P Najbolji njemački tim, u objektivnim okolnostima, je svakako Bayern. Ne znam zašto bi trebalo opravdanje - realnost je da je HSV favorit. Vama smaračima o Dinamovoj "nekvaliteti" Bog ne bi ugodio... :Pt-mac, HaSeVe će doći sa najjačim timom. Igraju sa 1 eoooropskom momčadi! angry.png
Link to comment
Zato sam i naglasio da je u ovom momentu najbolji tim (mislim da su bolji i od StuNtgarta). :P Najbolji njemački tim, u objektivnim okolnostima, je svakako Bayern. Ne znam zašto bi trebalo opravdanje - realnost je da je HSV favorit. Vama smaračima o Dinamovoj "nekvaliteti" Bog ne bi ugodio... :Pt-mac, HaSeVe će doći sa najjačim timom. Igraju sa 1 eoooropskom momčadi! angry.png
Uopste ne sumnjam da ce Dinamo da odigra dobru i zanimljivu tekmu protiv HSV-a. Problem je sto ce rezultat da izostane. Po starom-dobrom purgerskom obicaju :rolleyes:
Link to comment

1 Ćiro kaže da je Dinamo jedna od najjačih momčadi u Evropi!

Kako je Dinamo od samostalnosti Hrvatske upisao čitave 3 (tri) pobjede protiv 1 timova iz liga Petice...
I šta ti to govori?edit: takodje i 1 Real Madrid želi Modrića. Edited by El Mago
Link to comment

Ne mogu da se otmem 1 utisku da hrvatskom pučanstvu puca 1 milokliz za Zvezdu i(li) Partizan i njihove nastupe u Evropi.Ne shvatite da ovo govorim sa nacionalnim (ističkim ili dodajte po želji) predznakom ali ja sam stvarno fasciniran koliko se vi interesujete za 1 Dinamo :mellow:

Link to comment
Ne mogu da se otmem 1 utisku da hrvatskom pučanstvu puca 1 milokliz za Zvezdu i(li) Partizan i njihove nastupe u Evropi.Ne shvatite da ovo govorim sa nacionalnim (ističkim ili dodajte po želji) predznakom ali ja sam stvarno fasciniran koliko se vi interesujete za 1 Dinamo :mellow:
Gresis. Veliki broj mojih prijatelja u NY, poreklom Splicani (Purgera i nema nesto po dijasporama) takodje prate rezultate Partizana i Zvezde. Pritom toliko smo "isti" da je skroz sumanuto da medju sobom glumimo "strance", kad smo u biti ista govna.
Link to comment
Ne mogu da se otmem 1 utisku da hrvatskom pučanstvu puca 1 milokliz za Zvezdu i(li) Partizan i njihove nastupe u Evropi.Ne shvatite da ovo govorim sa nacionalnim (ističkim ili dodajte po želji) predznakom ali ja sam stvarno fasciniran koliko se vi interesujete za 1 Dinamo :mellow:
ja sam impresioniran koliko ima onih koji se svojski trude da svima dokazu da ih ne zanimaju dinamo i slicne teme. feel free to ignore it :rolleyes: nista jednostavnije od toga
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...