Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

nego zasto govno ne kaznjava hrvate?
Dinamo (tada pod imenom Croatia) je 1994/95. kažnjena izbacivanjem na godinu dana iz Evrope zbog pizdarija koje su BBB napravili u Auxerreu. Usto, Dinamo je platio hrpu para za bakljade po Zurichu (kad su dobili Grasshoppersa 5:0), Milanu i drugdje gdje su BBB bacali baklje.
Link to comment
otkud ti da ih ne kaznjavaju?
pa ne kaznjavaju ih dovoljno, njima cepaju samo novcane kazne...a posto te kazne placa dinamo, zabole navijacezar nije cilj uefa da spreci sranja na stadionu, a ne da ih podstice?i sa druge strane kolko je samo puta zvezda igrala pred praznim tribinama, da ne spominjem da su i nas novcano kaznjavali?protiv zapresica smo zbog ubacenog moba(koji je pogodio njihovog trenera u glavu) sledecu igrali pred praznim-ne kazem da je odluka bila stroga...dok je dinamo, eto protiv onih francuza, pa jedno pola sata bez prekida ubacivao baklje na teren i valjda su malo bili zakacili golmana, a jos je i nekoliko puta ta utakmica bila prekidana, i nisu bili kaznjeni igranjem pred praznim tribinamaa to rade na svim gostujucim terenima, pa i kod kuce Edited by t-mac
Link to comment

omg, o ovome smo pricali 1 meleon puta...zato sto u uefi postoji ustaski lobi ?? <_< ne brini se, kaznjavaju ih, vrlo redovno. nije ni zvezda odigrala ko zna koliko utakmica pred praznim tribinama, nego jednu. ostalo su bile novcane kazne.

Link to comment
Ne govorim o boljoj prodaji u smislu klubova gde odlaze... nego po pitanju cene koje postizu za transfere... Ne znam za Corluku, ali Eduardo Dudu za 15 miliona... ono preterano je... a jos je neko napisao da za Modrica daju 30 miliona... aloooo 30 miliona... a upravo to sam ja komentarisao da iz nekog razloga koji nije pitanje kvaliteta, vi uzimate vece pare za igrace istog kvaliteta... verovatno imate bolje menadzere, direktore klubova, i sta ti ja znam... A Crnogor Jovetic, nece da ode za velike pare, jer igra u MSL, a kazu ljudi da je kvalitetan...Inace, niko ne spori da su Duda da Silva, i Luka Modric pristojni igraci...
Corluka ode za cini mi se 12 miliona...Dinamo trenutno nije nista bolji od nasih vecitih, ali sa (15+12+bar 10 za Modrica)*(od 0.3 do 0.5 jer ce veci deo verovatno da ode nekim njihovim lopovima) = od 11,1 di 18,5 miliona evra za renoviranje ekipe i pravljenje novih Modrica i Dudua. Kad se tu doda "sica" koju daje Zagreb kao grad, te razni hrvatski Miskovici, za 2-3 godine bi Dinamo mogao da bude daleko ozbiljniji klub od nasih vecitih...
Link to comment
omg, o ovome smo pricali 1 meleon puta...zato sto u uefi postoji ustaski lobi ?? <_< ne brini se, kaznjavaju ih, vrlo redovno. nije ni zvezda odigrala ko zna koliko utakmica pred praznim tribinama, nego jednu. ostalo su bile novcane kazne.
ne brinem se, nego sam samo pitao...ajde ako za klubske utakmice mozemo reci da smo manje vise isti, sta je sa njihovim navijacima repke? a nas zbog majmunisanja tamnoputim deckima oce da diskvalifikujui drugi bi nama vikali, al ne mogu kad nemamo crnaca u ekipi :P
Link to comment

Modrića Dinamo neće prodati ispod 20 miliona eura. Licitacija je počela još kod prodaje Eduarda u Arsenal i Ćorluke u Građanski (M). Tad se spominjala cifra od 11 miliona funti i Nersenal te kako je Wenger rekao da će kupiti Modrića u januaru. Priča o Chelseau je interesantna (navodno su Abramovich i Mamich :D već imali susret na kojem je dogovorena prodaja za 22 miliona eura), ali bi mi bilo čudno da Abramovich dovodi igrača iako se naslućuje da će Avram Grant biti na klupi samo do kraja sezone.Uglavnom, da se vratimo Kupu Govno:Bayernu opet samo bod, Tottenham počeo pobjeđivati ( :blink: ), Bent zabio za pobjedu ( :blink::blink: ), Zenit propustio priliku otpisati Nuernberga.

Link to comment
Corluka ode za cini mi se 12 miliona...Dinamo trenutno nije nista bolji od nasih vecitih, ali sa (15+12+bar 10 za Modrica)*(od 0.3 do 0.5 jer ce veci deo verovatno da ode nekim njihovim lopovima) = od 11,1 di 18,5 miliona evra za renoviranje ekipe i pravljenje novih Modrica i Dudua. Kad se tu doda "sica" koju daje Zagreb kao grad, te razni hrvatski Miskovici, za 2-3 godine bi Dinamo mogao da bude daleko ozbiljniji klub od nasih vecitih...
E pa to je zato što Dinamo nije prodao Ćorluku i Eduarda odma kad je stigla prva zvanična ponuda za njih, nego je čekao pravu ponudu...za njih ponuda koja se ne odbija znači više od 10 miliona, dok je kod srpskih klubova dovoljno sve što je više od 1 miliona..Tako Zvezda kad dobije prvu ponudu za Milijaša od 2 miliona eura, ovaj je već na izlaznom putu..i tako se prodao i Purović, kad je stigla prva ponuda od 2 miliona, prodaće se i Milovanović kad stigne prva ponuda od 2 miliona...i tako dalje..
Link to comment
E pa to je zato što Dinamo nije prodao Ćorluku i Eduarda odma kad je stigla prva zvanična ponuda za njih, nego je čekao pravu ponudu...za njih ponuda koja se ne odbija znači više od 10 miliona, dok je kod srpskih klubova dovoljno sve što je više od 1 miliona..Tako Zvezda kad dobije prvu ponudu za Milijaša od 2 miliona eura, ovaj je već na izlaznom putu..i tako se prodao i Purović, kad je stigla prva ponuda od 2 miliona, prodaće se i Milovanović kad stigne prva ponuda od 2 miliona...i tako dalje..
kad stigne bilo koja ponuda...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...