Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

19 hours ago, Midgeta said:

Kakav se show program ovde desio :rolf:

 

Eto bar je tebi forum zanimljiv :lolol:

 

 

13 hours ago, beta kentauri said:

trebaće nešto jače :laugh:

 

Imali su neki tekstovi ovde pre par dana kako da od najmanje doze postignes najbolji efekat :ph34r:

 

 

12 hours ago, mraki said:

Ja uživam u sastavjanju Ikea nameštaja. :blush:

 

 

Htela sam da se zezam na temu 'friend request sent' ali posle onog groznog radisinog videa ne smem vise da pomenem ikeu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

 

Ne volim priredbe kakve se širom sveta organizuju za nacionalne praznike tipa Australia Day (tipa za svakoga po nešto pa obično bude ništa), ali ova je imala nekoliko baš spektakularnih momenata i baš sam uživao kod kuće u magični nektar od manga, hmelja i ječmenog slada. Možda najinteresantniji momenat za ovde (antidot za noskichevštinu) segment sa novim Australijancima u kome se pojavljuje bivši srpski reprezentativac u fudbalu Miloš Ninković (na 57:30), a od muzike možda Kejsi Donovan u obradi Dance Monkey (35:30), bilo koji nastup Viljiama Bartona (kad svira didžeridu ili gitaru na Thundesrtruck na kraju) a posebno Cvetni duet iz opere Lakme uz projekcije na zgradu Opere (na 1:24:27)

 

 

Share & Enjoy

 

  • -1 1
Link to comment

 

Hehe, da li je bludging Un-Australian ili ne... Ja bih kao glavna junakinja pao na titlovima, a i volim da navijam za All Blacks. Kako god, živeo jagnjeći kotlet, najcarskiji komadić mesa.  

Link to comment

Mislim da je trenutno nevjerovatan dobar trenutak za Noskicha da kupi nesto.

 

Dok inflacija divlja, nekretnine su pale 10-15%. Ko ima dovoljno kesha i dobru platu je uvijek u prednosti ali sada to dolazi izuzetno do izrazaja.

 

Gledano na neki period od 10g u buducnost profit je zagarantovan. Inflacija ce da padne, kamatne stope takodje and nekretnine idu u nebo.

 

Sad ili nikad druskane.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Indy said:

Sto vise ne embeduje twitter lepo? Kako bilo, ovo je zabavno, barem za one koji razumeju 'Strayan

 

 

 

 

so f'n true about unis :hail: uopste nije daleko od toga :ph34r:

 

znacenje/smisao faksa je isteklo tamo negde krajem 00's a 

Link to comment
8 hours ago, jms_uk said:

 

Meni pokazuje/radi OK u brazueru na laptopu, ali ne i na TapaTalk-u.

Možda je do mene tj ovog privremenog PC-a, moguće da nema resurse da prikaže embedded twitter kako treba...

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...