Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

6 minutes ago, Indy said:

Neko im u pabu otkida glavu? To je novost za mene.

 

'Aj ti lepo od mene, onako u troskocima...

Otkida im glavu dakako, ne u pabu, vec negde drugde, da li je lokacija bitna?

I svako ko kupuje proizvode koje sadrze delove njihovih lesheva direktno to finansira.

Edited by noskich
Link to comment
1 minute ago, noskich said:

Otkida im glavu dakako, ne u pabu, vec negde drugde, da li je lokacija bitna?

 

 

 

 

Klasično trolovanje, na post "vidi tragediju, ubiše čoveka?!" sledi trol komentar "A to što su njih u Rwandi ublili miliion - TO JE TEBI SVEJEDNO, JELDA?"

 

I kad te neko lepo zamoli da ođebeš, onda to i uradi.

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, magi said:

Po meni nije u redu da se po kafanama obezglavljuju životinje a u ustanovama koje su za to registrovane, što da ne


 

 

 

Ima pitanja na koja treba odgovoriti u vezi ovog drugog, ali su to svakako 2 odvojene teme (psihopatologija i ishrana*).

 

*Može biti da je ta ishrana nezdrava, ekološki neodrživa i neetička - ali je ta tema i dalje sasvim različita od sadizma kao hobija.

 

Link to comment
2 hours ago, Indy said:

 

 

 

 

Klasično trolovanje, na post "vidi tragediju, ubiše čoveka?!" sledi trol komentar "A to što su njih u Rwandi ublili miliion - TO JE TEBI SVEJEDNO, JELDA?"

 

I kad te neko lepo zamoli da ođebeš, onda to i uradi.

 

Pa jel ti ne smeta sto obezglavljuju 50 milijardi pilica godisnje ili ti smeta? Izjasni se. Evo magi kaze ne smeta joj. A tebi?

Link to comment

Kliknuh na (ozi) oglas za davanje krvi na FB, kad vidim tamo 1.5K komentara. Mislim, o čemu se radi, kad tamo flash mob antivaksera koji trabunjaju o "pureblood" :isuse::isuse::isuse:

 

Kaće više ona kometla iz Dontlookup

  • Haha 1
Link to comment
42 minutes ago, Indy said:

... mada naravno Albo nije ni izbliza baš toliko cool

Heh, ja živim blizu njegove izborne jedinice, i skoro svakodnevno iz raznih razloga idem u Merikvil. U novom delu šoping centra su uradili murale u toaletima, između ostalih Angus Jang i Albo ...

Sydney’s Marrickville Metro Got An Upgrade & Now A Young Anthony Albanese Can Watch You Shit

 

anthony-albanese-albo-toilet-bathroom-ma

 

SaE

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...