Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

On 26.2.2021. at 2:59, Gojko & Stojko said:

 

Ha ha, došlo mi ovo sa Quora sajta o Starbaksu u Australiji malopre na mejl. Ko razume shvatiće (ObiW i iDemo, možda još poneko)

 

SaE

Nekad davno dok sam još bio gušter u Americi, neko mi je rekao da je jedno od bitnih obeležja protestantske kulture “weak coffee in a styrofoam cup”. Kad to jednom shvatiš, američka kafa ima više smisla.

 

Kasnije sam naučio da je pivo u frižideru u garaži bitno obeležje kulture južnjačkih baptista (“no alcohol in the house”). 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Moracikus said:

Kao i 90% sugradjans small latte 1 sugar.

Znaci beverage™, ne? #realno - kafedzija moze i najobicniju kafu da skenja a gde nece razne beverage napitke sa mlekom, soy-mlekom i slicnim egzibicijama.

Link to comment

^ Pušti to no bači podatke za ruralni QLD ili đe već naš junak sjedi na investiciji, cijedi podstanare i mjerka capital gain dok gricka źinźule u Sidni.

Link to comment

Na usijanom australijskom tržištu jeftinog real estatea toliko je vrelo da su i tepisi pocrveneli, a u nehumanim uslovima opstaju samo najhrabriji agenti za prodaju. Najdrčniji među najhrabrijima je Leo, ludi agent bez mane i straha,  poznat u jeftin real estate krugovima kao Leo Sa Jajima.

 

20210320001.jpg.bfde4c1cfb63afbd591fb0e4e44f233f.jpg

Link to comment
59 minutes ago, iDemo said:

 

spacer.png

Auh, al' vole Bolt i desničarska ekipa da ga citiraju van konteksta (pa i ti sa njima) - prvo, ova rečenica je samo deo celog pasusa koji je izrekao na osnovu predviđanja da će padavine u južnim delovima Australije da se smanje za 60%. Drugo, ti si stručnjak, pa si mogao da nam preneseš stanje akumulacija za čitav NSW, za razliku od Sidneja gde je 99.2%, ostatak NSW kaže danas 47.2%, smanjenje od 0.15% poslednje nedelje. Evo ovde detalji (koji bi trebalo da su ti bili poznati pre nego što si poslao gornji citat). I šta kaže Boltova ekipa - navodnjavaj pamuk, eno u Sidneju pune akumulacije?

 

SaE

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...