Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

https://amp.theage.com.au/national/victoria/killed-my-trust-nebuliser-patient-at-centre-of-holiday-inn-cluster-calls-for-probe-20210217-p5738k.html?__twitter_impression=true

Idemo opet potrositi 10+m na royal commision da saznamo cija je odgovornost za ovo 5dnevno maltretiranje. Jedini nacin da mi u VIC zivimo kao vi u NSW je da karantin bude samo kod vas, da zatvaramo granice svaki 3 dan kao WA i da prvo nama date sve vakcine i to Fajzerove

Link to comment

Pocinje pelcovanje u ponedjeljak i sobzirom da ce CSL praviti velike kolicine i da je razmak izmedju doza 3 mjeseca i zbog toga vjerujem da cemo vec u maju biti ponudjeni Oksfordom.

Cuo sam da je poprilicno jaka imuna reakcija na ovu vakcinu  nesto poput one protiv gripa. Ja sam provax i licno sam trazio cak i onu protiv svinjskog gripa ali me Intresuje da li ima neko ovdje ko ce odbiti.

Link to comment

Shit Town Power Rankings

 

1. Parramatta, NSW - Train passenger randomly stabbed at station

2. Cairns, QLD - Mad gronk stabs cop

3. Alice Springs, NT - Feral woman bites cop

4. Wodonga, VIC - Members of micropenis support group Proud Boys filmed threatening online critics; cop cameras catch hoon doing skids outside police station

5. Ararat, VIC - Pest accused of having a tug while queuing in KFC

6. Hinchinbrook Island, QLD - 10kg of cocaine washes up on beach

7. Geelong, VIC - Gronks leave trail of destruction in stolen road surfacing machine

8. Townsville, QLD - Stolen car crashes through resident’s front gate

9. Cloncurry, QLD - Town chosen to host new season of Survivor due to being uninhabitable shithole

10. Port Pirie, SA - Still shit

 

Naučih novu reč - gronk :) 

 

Sa istog sajta:

 

981fd684-bc75-4f5f-8870-85e455946017_600

 

Sve sve, ali Peter Dutton, baš je pravo spolovilo :D 

 

 

Link to comment
On 3/27/2011 at 17:19, noskich said:

postoji li na ovom svetu mesto

 

1) gde se moze dobiti orijentaciono slicna plata kao u Australiji,

 

2) da je kvalitet zivota ne dramaticno losiji

 

3) a da istovremeno cene real estate-a nisu toliko brutalno visoke

Da premotam traku na početak teme - posle deset godina dubokoumne i argumentovane diskusije, samo da proverim da li je identifikovana ova Zemlja Dembelija?

 

Stavku dva je, deluje mi, najlakše ispuniti, sudeći po bezbrojnim lamentima ovde.

 

Međutim, Laosi, Vijetnami i ostale Kambodže koji bi pasovali uz stavku tri ne ispunjavaju stavku jedan, čak (!) ni jedna Severna Koreja nije idealna...

 

Da li je onda jedino rešenje močenje gujzce u slani okean u nekom dalekoistočnom raju za imućne (iz koga se lokalci neznano zašto otimaju da uteknu), uz remote work za trule zapadnjake?

Link to comment

Moja procjena je da ce pokretrac teme ipak u naredne 2-3 godine napustiti oziland i otici nedje u SEA.

A$ ce sada rasti i mozda se cak i digne na nivo iz 2011/2012.

Ako tada nije pravi trenutak da ode onda stvarno ne znam kada ce.

Link to comment
17 hours ago, Gojko & Stojko said:

 

Ha ha, došlo mi ovo sa Quora sajta o Starbaksu u Australiji malopre na mejl. Ko razume shvatiće (ObiW i iDemo, možda još poneko)

 

SaE

Mislim da smo (i) ovde kacili grdne neke analize (AFR i slicne novine) sa od ozbiljnih autora na tu temu. Fakar je ovaj tip vrlo egzaktno sazeo sushtinu.

Link to comment

Nisam probao Starbucks ali generalno je ViC znatno ispred ostatka AUS kad je kafa u pitanju.

Bas sad u Port Stephens nisam uspio naci nista priblizno od ovog sto nude kod mene u komsiluku. Noosa je bila nesto bolja prosle godine ali isto slabije nego ovdje.

Melburzani su bas postali izbirljivi kad je ovaj napitak u pitanju

Edited by Moracikus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...