Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

19 minutes ago, peralozac said:

Nulja nuljaaaaaa!

ElNE_4OWkAE_snl?format=jpg&name=medium

 

Dočim meni mozak izgleda prokuvao od lockdowna. Sanjao sam kako su nam vratili ograničenje od 5km oko kuće, ali tako da i kad odeš na google maps sve je zatamnjeno van tog kruga :) 

 

ja sam najzad pre nekih mesec dana prevazisla nocne more gde hodam kroz horde ljudi koji ne nose maske i pokusavam da ih izbegnem:)) a sada vec redovno sanjam kako normalno setam gradom, ulazim u prodavnice, kafice... onda se probudim i shvatim da je to postalo paralelna stvarnost :D soon, people, soon! we are almost there:)

 

 

 

18 minutes ago, Moracikus said:

image.png.75a6b7c8fbf5f36de4d7965abc53d6b9.png

konacno i bez duplih i laznih pozitivaca

 

srce za slatko donut-loving kucence :heart: a komentar ignorisemo! 

Link to comment
2 hours ago, Indy said:

Bogme kako moj komsija iznad kaslje k'o magarac celo jutro po hodniku, ima ovde barem 1 (nedijagnostifikovan) slucaj... 

 

 a to sigurno! zato su maske stvarno bitne. (i izbegavanje onih koji ih ne nose u sirokom luku...)

Link to comment
10 hours ago, Moracikus said:

#IstandwithDan:twak:

Ima tu 2 stvari. Jedno je brljotina sa karantinom (u stvari, centralizovanost viktorijanskog zdravstva, sto jeste a i nije odgovornost sadasnje vlade) i druga odvojena stvar je borba da se infekcija suzbije (u cemu su zasad uspeli, i to na nivou Vijetnama i slicnih, ali naravno sranje uvek moze da se vrati... i to sa osvetom.)

 

Inace sam video jedan tvoj post koji kaze nesto tipa "spasavanje zivota ispada da je vaznije od samog zivota" - to je duhovito nema sta (premda cenim u celosti pozajmljeno od neke perjanice News Corp), samo sto se tu ne definise ovo drugo, "zivot". Ako je to da neko moze da ode na pecanje, do svoje vikendice, da ide u teretanu... to se sprski zove lifestyle... a ako je "zivot" to da moze da napuni restoran ili radionica i zaradi dobar profit, to se srpski zove kapitalizam iliti zaradjivanje profita... To onda treba tako i reci, jasno i glasno (recimo, moja udobnost je vaznija od dedinog zivota; ili moja zarada koju ce zaraditi moji radnici a ja trositi u Garmisch-Partenkirchenu je vaznija od babinog daljeg zivota); a ne igrati se jezickih smicalica dostojnih nekog "istrazivaca" u tzv Institutu za Javne Poslove (koji finansiraju profiteri australijskog rudnog bogatstva, Gina i drustvo.)

 

Inace se kod mene veceras pcuje mayka Danu zbog secenja aboridzinskog svetog drveca, bas danas (kad on tvituje kako je bio sjajan dan), o cemu pretpostavljam da te briga kao o lanskom snegu...

 

 

 

 

Link to comment
12 hours ago, Indy said:

Ima tu 2 stvari. Jedno je brljotina sa karantinom (u stvari, centralizovanost viktorijanskog zdravstva, sto jeste a i nije odgovornost sadasnje vlade) i druga odvojena stvar je borba da se infekcija suzbije (u cemu su zasad uspeli, i to na nivou Vijetnama i slicnih, ali naravno sranje uvek moze da se vrati... i to sa osvetom.)

 

Inace sam video jedan tvoj post koji kaze nesto tipa "spasavanje zivota ispada da je vaznije od samog zivota" - to je duhovito nema sta (premda cenim u celosti pozajmljeno od neke perjanice News Corp), samo sto se tu ne definise ovo drugo, "zivot". Ako je to da neko moze da ode na pecanje, do svoje vikendice, da ide u teretanu... to se sprski zove lifestyle... a ako je "zivot" to da moze da napuni restoran ili radionica i zaradi dobar profit, to se srpski zove kapitalizam iliti zaradjivanje profita... To onda treba tako i reci, jasno i glasno (recimo, moja udobnost je vaznija od dedinog zivota; ili moja zarada koju ce zaraditi moji radnici a ja trositi u Garmisch-Partenkirchenu je vaznija od babinog daljeg zivota); a ne igrati se jezickih smicalica dostojnih nekog "istrazivaca" u tzv Institutu za Javne Poslove (koji finansiraju profiteri australijskog rudnog bogatstva, Gina i drustvo.)

 

Inace se kod mene veceras pcuje mayka Danu zbog secenja aboridzinskog svetog drveca, bas danas (kad on tvituje kako je bio sjajan dan), o cemu pretpostavljam da te briga kao o lanskom snegu...

 

 

 

 

Nek si ti meni ziv i zdrav.

Ja svakome oprastam pa i nasem Diktatoru. Ocistio je govna koja je izasrao od Marta do Juna i za to ima moju podrsku.

Svakako da mi je on, kao covjek od akcije, drazi od ostalih ALP/Greens robota koji zive na drzavnoj sisi od nastanka.

A posto zivim u VIC, kao dokazanoj radnickoj drzavi, osudjen sam na njihovu vjecnu vladavinu i Diktator Dan mi dodje kao najbolje rjesenje.

Link to comment

Kakvih pacijenata ima u nasem gradu pa idu u Kmart u 11.59pm :wacko:

Danas izjednacen broj mrtvih i novih. Mozda cak i bude 2:1 za mrtve jer piskaraju po twitteru da je u pitanju re-kvalifikacija.

Link to comment

 

Ovo sa Gledis i iseckanim dokumentima o odobrenim (verovatno mimo zakona) projektima za liberalne opštine je ozbiljnije od povremenog trpanja sa Delbojem Megvajerom, sada je stvarno verovatno da odleti.

 

SaE

Link to comment
9 minutes ago, Gojko & Stojko said:

 

Ovo sa Gledis i iseckanim dokumentima o odobrenim (verovatno mimo zakona) projektima za liberalne opštine je ozbiljnije od povremenog trpanja sa Delbojem Megvajerom, sada je stvarno verovatno da odleti.

 

SaE

Mogu samo da zamislim pritisak na diktatora ako ona Tzarica podnese ostavku.

On sjebo cijelu AUS sa dodgy karantinom i jos ga predstavljaju kao heroja :twak:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...