Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

5 minutes ago, jms_uk said:

 

Saga se nastavlja...

 

Stigao joj odobren ulazak od WA vlade (posle drugog apliciranja), ali sad mora da vidi sa WA policijom da ne mora u karantin, ili da bar moze self-isolation kod majke.

Javljaj kako prolazi (ili ovde ili u dm) - imacu identicnu situaciju u sledeca 2 meseca. Ne WA nego NSW.

Link to comment

HR je bio vredan (verovatno rade na plakatu još od marta :)), nekoliko praktičnih saveta za mužu sreće u nesrećnim danima. Pažljivom čitaocu zasmetaće ja malim slovom i manjak apostrofa u noćima, ali i usne razvući u osmeh kada vidi odštampanu novu, silom tužnih prilika odomaćenu, Aussie kraticu - iso. Duže traje da se otpeva iso razvlačeći samoglasniike za sve pare nego izgovori isolation, ali se čoveku instant luči veselje kada čuje, ni virus ne deluje više tako strašno.

 

20200807002.thumb.JPG.77fe72e1c38468e5256a61125e3abeff.JPG

 

Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

extasy

 

Bilo nedavno u novinama kako je cena kokaina zbog virusnih okolnosti skočila sa 300-350 na i do 450 Ozi dolara (~275 evra) za gram. Ladno 450 dolara, ali standard. 

Link to comment
7 hours ago, peralozac said:

 

Bilo nedavno u novinama kako je cena kokaina zbog virusnih okolnosti skočila sa 300-350 na i do 450 Ozi dolara (~275 evra) za gram. Ladno 450 dolara, ali standard. 

uh al vas deru tamo...

 

ovde oko 60e, mislim da je i u BG tu negde...

 

Link to comment
On 10.8.2020. at 12:17, Gojko & Stojko said:

 

 

SaE

 

:D 

 

Melbourne cancels spring fashion week - jel' vam sad srce na mestu Sidnisajderi? Džaba se radujete, iz svega ovoga izlazimo još livabilniji dobraplatadobromestojeftinrealestatičniji životougodniji i vajbrentniji treperaviji!

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, peralozac said:

 

:D 

 

Melbourne cancels spring fashion week - jel' vam sad srce na mestu Sidnisajderi? Džaba se radujete, iz svega ovoga izlazimo još livabilniji dobraplatadobromestojeftinrealestatičniji životougodniji i vajbrentniji treperaviji!

Hej, pa kaže Čoper da smo mi "at home, mortgaged up to the eyeballs, eating something boring, watching some shit on Netflix". Ko bi rekao da NSW već dva dana zaredom ima manje novih zaraženih od Novog Zelanda.

 

Nego imam današnji dad joke za tebe -  "don't you find it hilarious that Gary Numan is two weeks older than Gary Oldman?" Nisi znao, a?

 

SaE

  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...