Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

4 hours ago, radisa said:

Ovo sve kaze covek koji zivi od poreza...

 

Sramote bez... :fantom:

 

Zivi od svog rada, nikad nikakvu beneficiju dobio, niti se kvalifikuje za nju.

 

12 minutes ago, Rowanoke said:

zasto ste me ondak lagali da nemate svoj krov nad glavom?

da li planirate porodicu, zenu i decu, ili ste tu kucu kupili kao osiguranje za stare dane?

 

Iznad moje glave se nalazi tudji krov.

 

Vreme doslo za jos jedan australijski lapot:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8448959/Brace-coldest-day-year-Temperatures-plunge-Australia.html

 

Brace for the coldest day of the year: Temperatures to plunge below zero on Australia's east coast as rain and snow batter some parts of the country 

 

https://www.csr.com.au/building-knowledge/internal-environments/australian-death-rate-due-to-cold-weather

 

Professor Barnett’s studies have concluded that Australia’s death rate due to cold weather, which at 6.5% is almost double that of Sweden’s at 3.9%, is almost entirely due to the poor quality to which we build our homes.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
37 minutes ago, noskich said:

 

Zivi od svog rada, nikad nikakvu beneficiju dobio, niti se kvalifikuje za nju.

 

 

Iznad moje glave se nalazi tudji krov.

 

Vreme doslo za jos jedan australijski lapot:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8448959/Brace-coldest-day-year-Temperatures-plunge-Australia.html

 

Brace for the coldest day of the year: Temperatures to plunge below zero on Australia's east coast as rain and snow batter some parts of the country 

 

https://www.csr.com.au/building-knowledge/internal-environments/australian-death-rate-due-to-cold-weather

 

Professor Barnett’s studies have concluded that Australia’s death rate due to cold weather, which at 6.5% is almost double that of Sweden’s at 3.9%, is almost entirely due to the poor quality to which we build our homes.

kako mislite tudji? zar ga niste platili svojim parama

Link to comment
1 hour ago, noskich said:

 

Zivi od svog rada, nikad nikakvu beneficiju dobio, niti se kvalifikuje za nju.

A zarada se isplaćuje iz budžeta, koji se puni porezom...

 

Sramote bez... :fantom:

Link to comment

Vrsni “PMO” koji je nesposoban da radi u pravoj IT firmi, već se uvalio na državnu sisu da istražuje rude i sere o Severnoj Koreji o trošku poreskih obveznika.

Link to comment
10 hours ago, Rowanoke said:

kako mislite tudji? zar ga niste platili svojim parama

 

Kada pogledam iznad svoje glave, tamo se nalazi tudji krov, ne moj.

 

9 hours ago, radisa said:

A zarada se isplaćuje iz budžeta, koji se puni porezom...

 

Sramote bez... :fantom:

 

Tokom svoje karijere sam radio za veliki broj organizacija, jednostavno to je u prirodi struke, za javne, privatne, nevladine kao i polu organizacije koje se finansiraju i iz javnih i iz privatnih izvora. Za mene kao profesionalca je to sasvim nebitno, fokusiram se na ono sto sam doveden da zavrsim. Vec pola godine ne radim u javnom sektoru, a ako gledamo celu karijeru u javnom sektoru sam proveo oko pola vremena.  Sto je potpuno nebitno, jer posao se radi isto ma za koga da je.

 

Edited by noskich
Link to comment
8 hours ago, dragance said:

Vrsni “PMO” koji je nesposoban da radi u pravoj IT firmi, već se uvalio na državnu sisu da istražuje rude i sere o Severnoj Koreji o trošku poreskih obveznika.

 

A za to me optuzuje neko ko neuporedivo vise vremena provodi na forumu od mene i napisao je duplo vise postova.

Link to comment

Opet project management 101 lekcija za tebe. Za svaki projekat postoji budzet i plan. Radi se dok se ne zavrsi a onda cao. Po pravilu se radi na ugovor, sto se u Srbiji kaze na odredjeno, i bilo kada iz bilo kog razloga mogu da ti kazu da im ne trebas i cao za 2 do 4 nedelje, u zavisnosti od ugovora.

Link to comment

Iz pravila foruma:"Zabranjeno je otkrivati identitet i zloupotrebljavati fotografije drugih korisnika. Takvi prestupi će se najstrožije kažnjavati."

 

Sve sto sam naveo na ovom forumu je argumentovano cinjenicama. Sagovornicima koji nemaju argumente niti mogu da dokazu svoje stavove jedino preostaju licni napadi, nista drugo. 

  • +1 1
Link to comment

dakle imas decu,porodicu, novi posao u sred krize, u boljo placenoj bransi,

imas krovnad glavm koji si priustio u najboljim vremenima ikada da se uzme kredit, 

zivis u delu planete koji je najbolje odreagovao na koronu,

i ubedzujes ljude iz "svoje dobre namere" da ne mogu da imaju lep i dobar zivot u Australiji?

 

Kao Nenad Canak si, koji se zali na hranu u skupstini.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...