Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

On 20.6.2020. at 1:05, magi said:

Jacinda pobedila koronu pa vi vidite, rođaci.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

https://www.theguardian.com/world/2020/jun/19/from-celebration-to-dismay-the-week-covid-19-re-emerged-in-new-zealand


From celebration to dismay: the week Covid-19 re-emerged in New Zealand

 

U Srbiji rezultati izbora, u Sidneju rezultat aukcije:

https://www.domain.com.au/news/decrepit-darlinghurst-terracce-sells-for-4621000-more-than-half-a-million-dollars-above-reserve-963831/

 

Decrepit Darlinghurst terrace sells for $4,621,000 – more than $500,000 above reserve

 

The tightly-held Victorian house is one of the biggest homes on the street and could be worth as much as $8 million once it is restored and refurbished, according to Mr Whitney.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Rowanoke said:

Vi nemate kucu ili nekretninu u Australiji @noskich?

 

Ja nemam svoj krov nad glavom, zato zivim za dan kada cu moci da zivim pristojno od svog rada, naravno na nekoj drugoj lokaciji, jer je u Sidneju to nemoguce. 

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, noskich said:

 

Ja nemam svoj krov nad glavom, zato zivim za dan kada cu moci da zivim pristojno od svog rada, naravno na nekoj drugoj lokaciji, jer je u Sidneju to nemoguce. 

 

@Rowanoke, spinuje Noskič. Nema svoj krov nad glavom, ali prećutkuje da neko drugi umesto svog ima Noskičev krov nad glavom. Srećom, forumski search je u zadnje vreme prava mala pametnica, "kupio" by Noskič i odmah izađe, inicijalno hvaljenje i potonje racionalizacije, uključujući i čuvenu "kupio jednu jedinu kuću".

 

 

 

 

 

 

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

A trenutno ste u Sidneju? Kakva je situacija sa Covidom?

 

U plutokratiji su pare vaznije od javnog zdravlja.

 

 

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, peralozac said:

 

@Rowanoke, spinuje Noskič. Nema svoj krov nad glavom, ali prećutkuje da neko drugi umesto svog ima Noskičev krov nad glavom. Srećom, forumski search je u zadnje vreme prava mala pametnica, "kupio" by Noskič i odmah izađe, inicijalno hvaljenje i potonje racionalizacije, uključujući i čuvenu "kupio jednu jedinu kuću".

 

 

 

 

 

 

 

 

Pise tu sto si kvotovao zasto, zato da bih eliminisao mogucnost da budem beskucnik pod stare dane kao desetine hiljada staraca diljem Australije. I drugo da bih sprecio plutokratiju da mi inflacijom otmu to sto sam zaradio. Otimaju porezom bez da daju ista zauzvrat, nije im dosta nego od pozadi zestoko otimaju i inflacijom. 

Sto je sasvim irelevantno jer se nalazi na 910 kilometara udaljenosti od mesta zaposlenja. 

Edited by noskich
  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, noskich said:

 

Pise tu sto si kvotovao zasto, zato da bih eliminisao mogucnost da budem beskucnik pod stare dane kao desetine hiljada staraca diljem Australije. I drugo da bih sprecio plutokratiju da mi inflacijom otmu to sto sam zaradio. Otimaju porezom bez da daju ista zauzvrat, nije im dosta nego od pozadi zestoko otimaju i inflacijom. 

Sto je sasvim irelevantno jer se nalazi na 910 kilometara udaljenosti od mesta zaposlenja. 

zasto ste me ondak lagali da nemate svoj krov nad glavom?

da li planirate porodicu, zenu i decu, ili ste tu kucu kupili kao osiguranje za stare dane?

  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...