Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

1 hour ago, Budja said:

 

Naravno da mora duze. Sta je tu cudno?

Nego, samo cekaj da ti dodje Korbinara... pa da otvori sve Jersey racune.

Čudno je zato što sam započeo proces i pre dolaska, pa onda kada pošaljem sve sto su tražili, sete se da im treba još nešto pa se izvinjavaju.

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

pazi se sad, gravitaciono i magnetno si blizu ovog nasheg izvora, moze da se desi da upadnesh u crnu rupu, pa sledece godine didesh snama na tradiocionalne demonstracije subotom i na terenu diskutujesh ko je najvishe izdao rokenrol :hihi:

Sa zadovoljstvom. Planirao sam , tj planiram. Samo da ne bude “stigao strani plaćenik”. A još kad bi gamad znala čime se bavim ovih dana hihi. 
 

edit: nisam špijun!

Edited by dragance
Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

pa ti si izdao svetu srpsku juznu zemlju? :unsure: :ohmy:

sent from bubamoto
 

 

Ahahaha, neverovatno... Pišem juče Dragančetu "Izdao si Kosovo Kiwiland! Srećno u UK!" i odustanem, reko aj neću Kosovo da dovlačim na ovu svetu temu. I sad vidim jutros šteta ipak napravljena.

 

Kad je već tako,  @dragance izdao si Kosovo Kiwiland! Srećno u UK! :)

Link to comment
6 hours ago, dragance said:

A da bi dobio racun, treba i dokaz o prebivalistu/adresi na moje ime. A da bi dobio prebivaliste/stan, treba ti racun i credit report kojeg ne mozes...catch 22.

 

Srecom, sredih skoro sve na pomalo balkanski nacin. A racun za sada imam na TransferWise (preporucujem!).

 

Zameni NZ vozacku za UK i eto ti adrese.

Link to comment
5 hours ago, maharaja said:

Ja sam za običan račun otišao sa papirom sa posla (institucije), gde je bila i neka moja adresa kao. Nisam ništa ispunjavao ni na papiru ni na računaru, samo potpisao šta su mi na kraju dali. Ja sam to sve u Barkliju, bukvalno sve 10 minuta.

 

Zavisi kada si to uradio, a i razlikuju se procedure od banke do banke.

 

Neke su zakomplikovale i za domace (koji cak imaju drugi racun u toj istoj banci).

Link to comment
On 9.12.2019. at 18:50, iDemo said:

Nego, sta cemo ove godine sa 'tradicionalnim' novogodisnjim/bozicnim okupljanjem u Sidneju?? 

#pitamzadruga 

 

Dodjite bolje u Melburn, imamo varljvo vreme (ponesite nesto da ogrnete), ali nemamo toksicni dim (za sada).

Link to comment
49 minutes ago, Indy said:

 

Dodjite bolje u Melburn, imamo varljvo vreme (ponesite nesto da ogrnete), ali nemamo toksicni dim (za sada).

 

Jazz ba Indy mačorčino, gde si se toliko smucao :)   

Link to comment
6 hours ago, Indy said:

 

Dodjite bolje u Melburn, imamo varljvo vreme (ponesite nesto da ogrnete), ali nemamo toksicni dim (za sada).

Ja krenuo jutros, stig'o do Kanbere - dim stigao do  tamo - ja se okrenem & vratim kuci, nema tu 'leba... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...