Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Just now, roksi said:

^nemoj leja molim te:) dovoljno patnje na doticnom topiku :D 

 

To samo malogradjani uskih vidika ne mogu da prihvate uspeh nasih ljudi u svetu :fantom:

 

Red bi bio da Marina Abramovic isposhtuje brata jednim performansom, missim sta je Bijonsin muz bolji od nasega Ace

 

Link to comment
3 minutes ago, Leia said:

 

To samo malogradjani uskih vidika ne mogu da prihvate uspeh nasih ljudi u svetu :fantom:

 

Red bi bio da Marina Abramovic isposhtuje brata jednim performansom, missim sta je Bijonsin muz bolji od nasega Ace

 

 

ma aca je sve to (nehotice) vrlo dobro artikulisao :fantom: :D

Link to comment
15 minutes ago, roksi said:

 

ma aca je sve to (nehotice) vrlo dobro artikulisao :fantom: :D

 

Realno Aca je zasluzio retrospektivu u nacionalnom Muzeju Savremene umetnosti mnogo vise nego ovaj odrod sto ni srpski vise ne zna :fantom:

Link to comment

On je i hteo da ode da olaksha zemljacima tu bol i patnju u prokletoj zemlji anglomutanata, ali plutokratija je odreagovala munjevito i sprecila ga u plemenitim namerama :fantom:

Link to comment

Ne znam zašto, ali podseti me ovo Acino, da je pisao na papiru zamišljam da bi isto tako bio težak i nevešt rukopis. :D

 

Quote

Ali kad sutradan dječaci stigoše u svoje tajno skrovište, zatekoše iznad samih vrata kolibe prikucanu poveliku cedulju na kojoj je bilo naškrabano nečijim teškim i nevještim rukopisom: "Nadmudriste me sonom Jamom, ali i Ja ću vam Podvaliti. Čeka Vas Veliko Iznenađenje. Čuvajte se. Čovjek iz jame."

 

Link to comment
2 hours ago, Leia said:

Red bi bio da Marina Abramovic isposhtuje brata jednim performansom, missim sta je Bijonsin muz bolji od nasega Ace

taman bi se poubijali ovde :lolol:

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

taman bi se poubijali ovde :lolol:

 

Izgrlili bi se kao braca rodjena, ja da ti kazem. I njih dvoje i zivopisno raznorodna publika :happy:

Brnba bi u zen maniru izjavila kako umetnost spaja razlicitosti, oni hipsteri sto slusaju Sinana bi napokon dobili ultimativni seal of approval da su zaista cool, navijaci i ostali iskreni fanovi gospodina Lukasa bi se jednostavno dobro proveli.

Ne znam samo sta bi se desilo sa Srbljanovickom, eksplodirao bi joj mozak verovatno pa bi sledecu kolumnu pisala lupajuci glavom o tastaturu posto bi joj ruke bile vezane na ledjima 

Link to comment
57 minutes ago, Time Crisis said:

Ali kad sutradan dječaci stigoše u svoje tajno skrovište, zatekoše iznad samih vrata kolibe prikucanu poveliku cedulju na kojoj je bilo naškrabano nečijim teškim i nevještim rukopisom: "Nadmudriste me sonom Jamom, ali i Ja ću vam Podvaliti. Čeka Vas Veliko Iznenađenje. Čuvajte se. Čovjek iz jame." 

:Hail:

Link to comment
48 minutes ago, Leia said:

 

Izgrlili bi se kao braca rodjena, ja da ti kazem. I njih dvoje i zivopisno raznorodna publika :happy:

Brnba bi u zen maniru izjavila kako umetnost spaja razlicitosti, oni hipsteri sto slusaju Sinana bi napokon dobili ultimativni seal of approval da su zaista cool, navijaci i ostali iskreni fanovi gospodina Lukasa bi se jednostavno dobro proveli.

Ne znam samo sta bi se desilo sa Srbljanovickom, eksplodirao bi joj mozak verovatno pa bi sledecu kolumnu pisala lupajuci glavom o tastaturu posto bi joj ruke bile vezane na ledjima 


U sridu :laugh: ja bih to gledala :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...